תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

מוחמד סלאח שומר נגיעה ומצטלם עם דוגמנית על

מוחמד סלאח ליברפול | GettyImages Michael Regan
המצרי נבחר לאיש השנה של מגזין GQ וחלק שער עם אלסנדרה אמברוסיו היפהפייה, אבל עמד בפיתוי ואפילו לא הניח עליה אצבע. החברים בחדר ההלבשה של ליברפול הריצו על כך לא מעט בדיחות
מוחמד סלאח יכול להמשיך לחייך. הוא וליברפול שלו פתחו את הפרמיירליג בסערה עם שמונה ניצחונות בשמונה משחקים, ובעוד אנחנו מעמיסים במזון עתיר קלוריות מארוחה לארוחה בתקופת החגים הבלתי נגמרת, המצרי נבחר לאיש השנה של מגזין GQ מהדורת המזרח התיכון. "הערבי הכי אהוב בעולם", "המלך המצרי" הם רק חלק מהטייטלים שהדביקו לו בתקשורת בבריטניה וכעת הוא זכה לחלוק שער עם דוגמנית העל אלסנדרה אמברוסיו, שלחלוטין זרמה איתו על סט הצילומים בדובאי ובעטה ונגחה בכדורים מפריים לפריים.

למרות הפציעה בקרסול, הוא לא עזב את הכדור לרגע ונראה שהחפץ העגול פשוט נמשך אליו כמו מגנט. "הקרסול שלי מרגיש בסדר עכשיו ואחזור להתאמן תוך שבוע אני מאמין" סיפר על הסט. סלאח הצטלם לצד הדוגמנית היפהפייה, אך שימו לב שהוא אינו מניח עליה אפילו לא אצבע, רק היא נשענת עליו, או נוגעת קלות. אין שום אלמנט מיני, אפילו לא חיבוק של ממש, בכל זאת מדובר בגבר שבגדול, שומר נגיעה. החלוץ בן ה-27 שיתף את המגזין המפורסם ברגע הכי גדול בקריירה שלו עד כה: "כבשתי פנדל מכריע ששלח את מצרים למונדיאל אחרי 28 שנות היעדרות".

איש השנה של מגזין GQ מתהדר בקהל של 33 מיליון איש וזכה למיליונים לייקים ועשרות אלפי תגובות בעקבות השער המדובר. חבריו לחדר ההלבשה האדום הריצו לא מעט בדיחות בעקבות הצילומים הלא צפויים שבהם חברם המצרי לקח חלק. ומה אשתו חשבה על זה? את המידע הזה, סלאח אינו חושף.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ