תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

פעם רביעית גלידה: ליז ואיתי שכטר מתרחבים!!!‎

ליז שכטר | אינסטגרם
פרסום ראשון: לקראת השנה החדשה, חלוצה של מכבי תל אביב ואשתו היפה מצפים בפעם הרביעית לנסיך קטן שירחיב את המשפחה, רגע אחרי פתיחת העסק החדש
תגידו המון מזל טוב כי אופס, הם עשו זאת שוב: ליז ואיתי שכטר, מצפים לילד רביעי! כן כן, לקראת השנה החדשה, עכשיו כבר מותר לספר, אשת הכדורגלן הכי וותיקה ואהובה ביציע של מכבי תל אביב נמצאת בסופו של החודש השלישי להריון הרביעי שלה, כשהיא והחלוץ שלה מצפים לעוד גברבר קטן שירחיב את המשפחה שלהם. לשכטרים כרגע שלושה ילדים: ליאב בן ה-7, הכוכב של חדר ההלבשה הצהוב כחול, רוני הנסיכה בת ה-5, ועומר המתוק בן ה-3 וחצי וכעת אח נוסף צפוי להצטרף לחבורה בעזרת השם בעוד מספר חודשים.

ליז ואיתי נרגשים ומאושרים לקראת בייבי מספר 4, ואחרי 13 שנים של זוגיות, ללא ספק אפשר לומר כי מדובר באחד הזוגות הוותיקים, האהובים והיציבים שיש לנו בכדורגל הישראלי. רק לפני שלושה שבועות סיפרנו לכם על העסק החדש שפתחה ליז, גלריית בוטיק לעיצוב הבית שנקראת: HOME’JE וממוקמת בקניון באר יעקב, ואם זה לא הספיק, אז כעת חושפת גברת שכטר בטן הריונית קטנטנה שמבשרת על המתנה הכי גדולה שאפשר לבקש.

אז השכטרים מתרחבים, ועומדים לתפוס הרבה מקום ביציע המשפחות באיצטדיון בלומפילד. עם הבשורה המשמחת נאחל להם מזל טוב ובשעה טובה, ונחזיק אצבעות לאבא איתי ולחבריו לחדר ההלבשה התל אביבי, על מנת שירעידו את האיצטדיון המחודש ויקרעו את הרשת במחזור השמיני, אז מכבי תשחק בבית ותפגוש את הפועל באר שבע לקרב ענקיות. חוץ ממשפחת שכטר, משפחה נוספת מעולם הכדורגל הודיעה לפני יומיים כי משהו מתבשל אצלם בתנור: גל וליאור רפאלוב, מצפים לבייבי מספר שלוש ושיתפו את הבשורה ברשת החברתית בעת ביקורם בארץ הקודש. שיהיה במזל!!


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☀️

A post shared by Liz Shechter (@lizshechter) on


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ