תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

חתונת השנה: רפאל נדאל התחתן במבצר הכי יקר בספרד

רפאל נדאל | Julian Finney/Getty Images
לאחר 18 שנים של זוגיות יציבה, השור ממאיורקה והצמודה שלו "סיסקה" התחתנו באירוע פרטי בטירת פורטלזה המהממת. מלך ספרד חואן קרלוס והכדורסלן פאו גאסול הם רק חלק מרשימת המוזמנים הנוצצת, אך רוג'ר פדרר נעדר
עכשיו זה רשמי, רפאל נדאל נשוי!! לאחר שבחודש ינואר האחרון, השור ממאיורקה כרע ברך וביקש את ידה של היפה שלו, מרי פרלו "סיסקה", אחרי 18 שנים שהם צמודים זה לזו, עכשיו הם כבר בעל ואישה.

השניים ביחד מאז שהיו בני 14 ואתמול (שבת) התחתנו באירוע פרטי, שהיה סגור לתקשורת, במבצר הכי יקר בספרד. על פי סוכנות הידיעות AFP, החתונה התרחשה בטירת פורטלזה במאיורקה, כאשר כ-350 מוזמנים הגיעו לחלוק עם אחד הזוגות היציבים ביותר בעולם הספורט את הרגע המרגש ביותר בחייהם.

המדורג שני בעולם וסיסקה שלו החליפו נדרים בפני משפחה, חברים וקולגות מעולם הספורט כגון: מלך ספרד חואן קרלוס, כוכב ה-NBA פאו גאסול, הטניסאי הספרדי פליסיאנו לופז ועוד, אך שם אחד, הכי מעניין מכולם, נעדר מהאירוע.
למרות שהם יריבים כבר שנים רבות ולאחרונה הפכו לחברים קרובים, אגדת הטניס השוויצרית, רוג'ר פדרר נעדר מהאירוע הנוצץ של נדאל. בחודש שעבר כשנשאל על הנושא, סיפר פדרר כי הוא בכלל לא יודע איפה ומתי מתקיים טקס הנישואין. "אני לא יודע על זה כלום והאמת שאני אהיה במהלך כל סוף השבוע בתאריך הזה בטורניר באזל" סיפר פדרר.


צלמי הפפרצי לא הצליחו לצלם את האירוע אלא רק חלק מהאורחים שנכנסו, אך לפי שמועות גם הזמר הלטיני המפורסם אנריקה איגלסיאס הגיע לשמחה של נדאל וגם השוער הספרדי הכי מפורסם בעולם, איקר קסיאס. נדאל בן ה-33 וזוגתו בת ה-31 נישאו באחד המקומות במפוארים בעולם, טירה שבה 17 חדרי שינה, שתי בריכות, מנחת מסוקים, באזור מדהים ביופיו והיא נבנתה בשנת 1628.

אז הכוכב הענק נשוי, ועד שישתף בעצמו את מיליוני העוקבים שלו בתמונת חתן וכלה, נזכיר לכם שהוא סיפר לפני מספר חודשים למגזין ¡HOLA! מה הן תכניותיו לאחר החתונה: "אני כמובן מתכנן ומקווה להקים משפחה”, אמר הכוכב הספרדי והוסיף “אני אוהב ילדים ואני רוצה שהילדים שלי יעשו מה שהם אוהבים".

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Rafa Nadal (@rafaelnadal) onמעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ