תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

ויקטוריה בקהאם, תיזהרי! הגבר שלך על הכוונת

ויקטוריה בקהאם | Matt Winkelmeyer/Getty Images
דיוויד בקהאם יככב בפרסומת לצד ליידי גאגא, שלפי השמועות הובילה בעבר לפרידה בין אירינה שייק לבראדלי קופר, אחרי ששיתפה פעולה עם השחקן ב"כוכב נולד". הזמרת סיפקה הצצה לציוות המעניין בחשבון האינסטגרם שלה
אתם בטח זוכרים מדוע דוגמנית העל הרוסיה והאקסית המיתולוגית של כריסטיאנו רונאלדו, אירינה שייק, נפרדה מבן הזוג האחרון שלה בראדלי קופר, נכון? לטובת כל אלו שלא, נזכיר כי בשובר הקופות "כוכב נולד", קופר שיתף פעולה עם מלכת הפופ העולמי ליידי גאגא, כאשר השניים נקשרו בניהול מערכת יחסים רומנטית עוד לפני שהשחקן והדוגמנית פירקו את החבילה בחודש פברואר האחרון. אז כעת, יש אשת כדורגלן מאד מפורסמת שצריכה לחשוש ולשמור היטב על הגבר שלה.

כדאי מאוד לקוראת ויקטוריה בקהאם לשים עין על דוויד שלה. ליידי גאגא פרמסה אמש (רביעי) בחשבון האינסטגרם שלה הצצה לפרסומת חדשה לשעוני היוקרה השוויצריים 'Tudor', שבה היא תככב לצד לא אחר מאשר אגדת הכדורגל האנגלית. בסרטון, הזמרת הפרובוקטיבית ובקהאם נפגשים בפעם הראשונה והאמת, שמעולם לא חשבנו שנזכה לצפות בציוות כל כך מעניין כמו זה בין אייקון הפופ וכדורגלן העבר הלוהט.

השיחה בין השניים מתחילה כאשר בקהאם בן ה-44 שואל את גאגא: "איך תרצי שאקרא לך?". הזמרת בת ה-33 משיבה לו: "אני מניחה שליידי, או גאגא". היא פונה לכדורגלן העבר בתור "מר בקהאם" והוא מתעקש כי "רק דיוויד זה בסדר גמור". 15 השניות בהן השניים נפגשים השאירו מיליוני מעריצים עם טעם של עוד לקראת הפרסומת המלאה, שתושק ב-30 באוקטובר. מעניין מאד אם שיתוף הפעולה ביניהם גרם לאירינה שייק להרים טלפון לגברת בקהאם... אנחנו מבטיחים לעדכן.


 
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ