תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

התמונה הפרובוקטיבית של קאריוס ובת הזוג

סופיה ת'ומולה סופיה תומולה | אינסטגרם
שוער ליברפול לשעבר, שכבר כיכב במדור עם בת זוגו ובלעדיה, שוב עושה כותרות בארצו - הפעם בגלל תמונה של השניים משתזפים בתנוחה שלא משאירה הרבה מקום לדמיון. איך הגיבו בגרמניה ובטורקיה?
לא מזמן סיפרנו לכם על המפגש בין האיש שלנצח ייזכר כזה שהפסיד את גמר ליגת האלופות לליברפול, השוער הגרמני לוריס קאריוס שמושאל לבשיקטאש הטורקית למשך שנתיים, וניקיטה רוקאביצה, שהגיע לאיסטנבול לביקור ובילה עם הגרמני ועם אקס מכבי חיפה קרים פריי. הסיפור הבא בכיכובו של קאריוס הוא הרבה יותר לוהט ממפגש תמים בין חברים במסעדה. זוכרים את החצי השני שלו? בחודש מאי האחרון סיפרנו לכם על כך שאוהדיה של בשיקטאש החליטו שמי שמפגין יכולת לא טובה צריך לשלם ובת הזוג שלו, המגישה והשחקנית הגרמניה סופיה ת’ומלה, שילמה את המחיר כשרכב היוקרה שלה הושחת עם ריסוס של המילה "loser", מפסידן.

מאז העניינים דווקא השתפרו, אבל התמונה האחרונה ששיתפה ת'ומלה גרמה לסערה בטורקיה - וגם בתקשורת הגרמנית לא הפסיקו לדבר עליה בסוף השבוע האחרון. הגרמניה שיתפה תמונה תחת הכיתוב: "הדבר היחיד הטוב בקיץ", והתכוונה בוודאי לכך שאפשר לתפוס שמש ולהשתזף. בתמונה, הזוג הגרמני נראה משתזף על כיסא בים. נשמע בסדר סך הכל נכון? אז זהו שלא. העוקבים, המבקרים, ושלל עיתונאים היו המומים מהתנוחה בה בחרו השניים להצטלם: קאריוס שכוב על גבו, כשהחברה שלו שוכבת עליו וראשה מונח בדיוק על איזור החלציים שלו.

"יש דברים שלא צריכים לפרסם ברשת החברתית", "תשכרו לעצמכם חדר", או "מה שקורה בגרמניה נשאר בגרמניה", היו רק חלק מהתגובות שביקרו את התמונה הפרובוקטיבית של השוער והמגישה שלו. אם אתם שואלים אותנו, לא ברור לנו למה לעשות כל כך הרבה רעש ולא בדיוק הבנו היכן הפרובוקציה... אבל, לכו תבינו אותם שם מעבר לים.


בכל אופן, אקס ליברפול בן 26 חגג לסופיה שלו יום הולדת 30 ממש לפני כשבועיים, ונראה לנו שזה יופי של טיימינג גם להניח לה איזו טבעת יהלום נוצצת על האצבע. תראו כמה הם דומים וכמה הם אוהבים את אותם הדברים! קעקועים, כלבים, כדורגל...

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ