תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

האחראית למכונת השערים: הכירו את אשתו של צ׳רון שרי

צ'רון שרי, אסלי שרי | אינסטגרם
אסלי שרי ההולנדית היא אחת מנשות הכדורגלנים היפות שהגיעו לארץ ישראל. הזוג הלוהט נמצא יחד כבר שמונה שנים ומגדל שני ילדים, ג'יילין ושיין. אז מה האיבר ששחקן מכבי חיפה הכי אוהב אצל האישה שלו?
מכבי חיפה בעננים מפתיחת העונה שלה כשהיא נצמדה לשתי המוליכות מכבי תל אביב והפועל באר שבע, ערב המפגש ביניהן אחרי הניצחון 3:0 אמש (שבת) על הפועל כפר סבא. מי שכבש צמד בהתמודדות הזו ובעיקר הוכיח שהוא נחשב כיום לזר הטוב בארץ הוא צ'רון שרי. הקשר, לא רק הרשית פעמיים אלא גם היה בכמה רמות מעל המשחק. אחרי שהכרנו לכם את זוגתו האמריקאית של האס השני של הירוקים ג'וש כהן, הגיע הזמן שתכירו את אשתו של מכונת השערים החיפאית.

אסלי שרי היא דוגמא לאחת מנשות הכדורגלנים היותר יפות, שהגיעו למחוזות ארצנו הקטנטונת. גם היא כמו בעלה הולנדית במקור, בת להורים מעורבים ומשם היופי המהפנט והעיניים המשוגעות. השחקן בן ה-31 פגש אותה לפני 8 שנים ומאז הם לא נפרדו לרגע, התחתנו והביאו לעולם שני ילדים: ג'יילין בת השבע ושיין בן השנתיים וחצי. אסלי ניצבת לצידו של צ'רון לאורך כל הקריירה ונודדת איתו לישראל, לטורקיה, לגרמניה- ולכל מקום שצריך. כך שלפתח קריירה משל עצמה בשנים האלו זה דבר קצת יותר מאתגר, אבל לתמוך בגבר שלה ולהקים משפחה לתפארת- דאבל צ'ק!

למשחק אתמול היא לא הגיעה, אך צפתה מסלון ביתם ולא שכחה לתייג את הגבר שלה פעמיים (פעם בכל גול) ולהוסיף אייקון של דובדבנים. זה הכינוי שלו ואת הכינוי שלה אנחנו אמנם לא יודעים, אבל מה שכן, האיבר שהקשר ההתקפי הכי אוהב אצל האישה שלו הוא ללא ספק הישבן. שימו לב לתמונה ששיתף ההולנדי לא מזמן, כשהוא אוחז בישבנה המושלם של אשתו תחת הכיתוב: "כל זה שלי". חפשו את גברת שרי היפייפיה בביקור הבא שלכם בסמי עופר.  
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

All mine

A post shared by Tjaronn Chery (@tjaronnchery10) on

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tjaronn Chery (@tjaronnchery10) on

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Esley Chery ✨ (@esleychery) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ