תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

ירדן שועה מציג את החברה הדוגמנית החדשה!

מאיה קיי | אינסטרם
החלוץ שמרבה לבלות בזמנו הפנוי לצד החבר'ה המפורסמים הרוויח מהפמליה המפורסמת כשהכיר את מאיה קיי, הבלונדינית בת ה-17, חברתה של אנה זק. נקווה שהאהבה הצעירה תגרום לו להתפוצץ גם על כר הדשא ולכבוש
מכבי חיפה פורחת על כר הדשא, ומסתבר שלא רק מקצועית. האהבה בחייהם האישיים של השחקנים הירוקים פורחת אף היא. תשאלו את מי שלא יורד מהכותרות מאז פתיחת העונה, ירדן שועה. שימו בצד את עבירות המשמעת ואת הרעש סביבו, כי חברים וחברות, לחלוץ הצעיר יש אהבה חדשה בחייו. כזכור בשנה שעברה, שועה והאקסית שלו, אליה אוחנה, עדיין חיילת בצה״ל,  נפרדו וחזרו אחרי מספר חודשים, טסו לחופשה רומנטית בתאילנד עם עומרי גלזר, שובל גוזלן, אליאל פרץ ובנות הזוג והמשיכו לטפח מערכת יחסים צעירה ופוטוגנית. כשנפרדו, השמועות סביבם הצביעו על כך שדעתו של השחקן הייתה מוסחת בעקבות מערכת היחסים, ולכן החליטו להפריד כוחות. אחרי שמחק החלוץ את כל התמונות המשותפות של השניים מהחשבון הפרטי שלו, יש לו מקום לחדשות וגם סיבה טובה.

זוכרים שסיפרנו לכם שאת זמנו החופשי מבלה התל אביבי במקור הרבה בחברת החברים המפורסמים שלו? אז משהו נהדר יצא לו מהפמליה המפורסמת. כוכבי הרשת הכי חזקים בישראל, הם חברים קרובים מאד של החלוץ הירוק ולא פעם הגיעו ליציע בסמי עופר לראות את חברם שורף את כר הדשא. תומר אלוף, שחקנה הצעיר של מכבי תל אביב ובן זוגה של ספיר אלחימיסטר, הדוגמן ברק שמיר והזמר המצליח רועי סנדלר והדובדבן שבקצפת, סנסציית הרשת שכבר מזמן הפכה לזמרת וסלבית ענקית, אנה זק. ומי זו שמחממת את ליבו של שועה?? חברתה הטובה של זק, הדוגמנית היפייפיה מאיה קיי.

כן כן, בן ה-20 נשבה בקסמיה של הבלונדינית בת ה-17 שלא יכלה להתאפק, ובזמן שהיא נמצאת בניו יורק לצורך צילומים, פרסמה תמונה עם הבועט הירוק וכתבה עד כמה היא מתגעגעת אליו. כמעט 80 אלף איש עוקבים אחרי הדוגמנית הצעירה שהיא החברה החדשה והמפורסמת של שועה ונראה כי האהבה פורחת. מאיה היא הפרזנטורית של "Adika" והיא מיוצגת על ידי סוכנות itmodels שאחראית על הרבה שמות גדולים כמו מריה דומרק, עדן פינס וספיר יודשקין יצחקי שלנו. העובדה שהוא מגיב לה על כל תמונה ומביע את התפעלותו מהיופי שלה, לא נעלמה מעינינו, ועכשיו אפשר להגיד באופן רשמי: לירדן שועה יש דוגמנית חדשה בחייו. נקווה מאד שהאהבה הצעירה תגרום לו להתפוצץ ולחזור לכבוש בלי סוף. מי אמר קמפיין משותף ולא קיבל? מכבי חיפה על המפה.הוציאה אותם מהארון. מאיה קיי מתגעגעת לשועה שלה בעת שהיא שוהה בניו יורק (צילום מסך: אינסטגרם)


זוכרים את האקסית? שועה התקדם מאז...מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ