תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

שיר אלמליח לא מתגעגעת להיות אשת כדורגלן

שיר אלמליח | רפי דלויה
הדוגמנית המצליחה החליפה קידומת ביום שני ולכבוד המאורע המרגש החליטה לשתף תמונה שחושפת בטן הריונית בביקיני בעת חופשה ושל בעלה זנזורי. "חייבת לציין שזכיתי בגבר החלומות"
בשבוע שעבר סיפרנו לכם על אשת הכדורגלן לשעבר, הדוגמנית המצליחה שיר אלמליח, שחשפה את ההיריון הראשון שלה ושל בעלה הטרי, איש העסקים היהודי איטלקי- מייקל זנזורי. בזמן שהיא מגדלת את הפרוייקט של חייה בבטנה, אלמליח החליפה אמש (שני) קידומת וחגגה 30! לרגל המאורע המרגש, החליטה לשתף תמונה שחושפת בטן הריונית בביקיני בעת חופשה שלה ושל בעלה ורשמה: ״התמונות שמייקל עושה לי כל כך איכותיות ולא מטושטשות, שכשהוא מציע לעשות לי תמונה יפה אני בהתרגשות שיא״, התלוצצה שיר לאור האיכות של התמונה.

מה שאותנו עניין, בעיקר, הוא המשפט החשוב ביותר שכתבה בסוף הפוסט: "אם נשים את הצחוק בצד, חייבת לציין שזכיתי בגבר החלומות". הדוגמנית רצתה לפרגן לבעלה ולהכריז בפני כמעט חצי מיליון עוקביה עד כמה היא מאושרת ושמחה בחלקה. אנחנו כמובן לא יכולים לשכוח את התקופה הארוכה-מאוד שהדוגמנית ההורסת הייתה חלק בלתי נפרד מעולם הכדורגל כשהייתה במערכת יחסים עם בעלה הראשון, כדורגלן העבר, אלרואי כהן. כזכור, השניים גדלו בקצרין, התאהבו עוד כילדים והפכו לבני זוג כבר בתיכון. בשנת 2013 התחתנו, ולאחר פחות משלוש שנים התגרשו בעקבות בעיית ההימורים ממנה סבל כהן.

הייתה זו תקופה אחרת בחייה של שיר, כשבעלה דאז, הצהיר לא פעם בראיונות שהוא עוזב את הקריירה שלו ככדורגלן בליגת־העל ועובר לנהל את אשתו הדוגמנית־שחקנית שבדיוק יצאה בשיא תהילתה מבית האח הגדול VIP. בחלוף זמן לא רב מאז -  היא עזבה אותו. כיום היא נמצאת במקום אחר לגמרי, ולכן רצתה לחגוג את התחושות כלפי מי שממלא את ליבה, אחרי כמה שנים שהתמודדה עם בעל מכור שלא רצה לתת לה גט, כשרק אחרי שהחזירה את החובות של בעלה כמו שסיפרה בעבר, החליטה לפרק את החבילה - היום מגיע לה ״לחגוג את החיים״ ולפרגן לחצי השני שלה שנראה שהיא כל כך מאושרת להיות שלו. אז שיר לא מתגעגעת להיות אשת כדורגלן, אבל אנחנו תמיד נתגעגע אליה בענק.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ