תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

"ההריונית השווה בעולם": גל רפאלוב שברה את הרשת

גל רפאלוב | אינסטגרם
בזמן שליאור עושה חיל באנטוורפן, גם אשתו, שכבר מזמן הפכה לכוכבת בבלגיה והוכתרה על ידם כאשה היפה בעולם, מצליחה לייצר המון כותרות - והפעם בזכות תמונות פוטוגניות גם כשהיא בחודש שישי!
זה לא סוד שמשפחת רפאלוב פורחת בבלגיה כבר שנים, אבל אתמול (רביעי) כנראה שבאמת הגיע השיא. בזמן שליאור רפאלוב ממשיך לקרוע רשתות במדיה של אנטוורפן, אשתו ההריונית, גל, שברה את הרשת. שלושה שבועות אחרי שחשפו גל והקשר ההתקפי שלה שהם מצפים לבייבי מספר 3, מיסס רפאלוב שיתפה בחשבון האינסטגרם תמונה שלה בחדר הכושר מיד בסיומו של אימון כשהיא נמצאת בחודש השישי להריון ונראית במילה אחת - וואו!!!

זה לא חדש לנו שגל היא אחת הנשים היפות והחטובות, אבל להיראות כמו שהיא נראית בסיומו של החודש השישי להריון זה כבר דבר שנוגד את ההיגיון! "ההריונית השווה בעולם", כתבה לה ליאן בן חיים, "ההריונית הכי סקסית עלי אדמות״, הוסיפה ספיר יודשקין יצחקי ואלו רק חלק מהקומפלימנטים שקיבלה גל מנשות הכדורגלנים ומאלפי עוקבים שנשארו המומים כמונו כשראו איך אפשר להראות בהריון מתקדם. היופי של רפאלוב עושה הרבה רעש, לא משנה אם היא בהריון או לא, וכבר שנים שאשת הכדורגלן ממשיכה להפנט את הבלגים שמכתירים אותה פעם אחר פעם לאישה היפה ביותר בעולם.

בשנה שעברה זכתה גל במקום הראשון בטקס הגאלה השנתי בבלגיה בקטגוריית Best Icon Body, והיא ללא ספק מצדיקה את הטייטל. גל נהנית מהחיים מעבר לים כבר תשע שנים לצידו של קשרה ההתקפי של אנטוורפן, וגם מתחזקת עסק משפחתי של יהלומים. השניים הורים לאדריאן ומיה ובקרוב יוסיפו להם אח/ות שיצטרף לחיים הטובים של השגרירים הכי טובים שלנו במדינת השוקולד.
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☀️❤️

A post shared by Gal Refaelov (@gal_refaelov) on

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

morning

A post shared by Gal Refaelov (@gal_refaelov) on 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dinner with my

A post shared by Gal Refaelov (@gal_refaelov) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ