תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

הטוב בעולם לגילו: הבן של כריסטיאנו רונאלדו שובר שיאים

כריסטיאנו רונאלדו ג'וניור | טוויטר
CR7 סיפר שהוא מתקשה להאמין שבנו הבכור יגיע לרמה שלו, אבל כבר בגיל 9 הוא מככב בכותרות העיתונים בזכות יכולתו על הדשא. עם מספר השערים שהוא הגיע אליו ב-28 משחקים בלבד, לא פלא שהסקאוטים נוהרים לטורינו
כריסטיאנו רונאלדו ג׳וניור הצטרף לאקדמיה של יובנטוס מיד אחרי שאבא כריסטיאנו עבר בסכום של 100 מיליון אירו ליובנטוס מריאל מדריד ביולי 2018, אבל מאז חלפה למעלה משנה ומסתבר שיש למשפחה עוד נציג ששובר שיאים אחד אחרי השני.

יורש העצר לא בזבז אף רגע והחליט להוכיח לכל המאמנים שלו כי הכישרון עובר בגנים ושהוא ללא ספק מתכוון ללכת בדרך של אביו הפנומן - וכך הוא מצא את עצמו עובר שיאים כבר בגיל 9! לכוכב הגדול של יובנטוס לקח המון זמן עד שהוא הגיע לכותרות העיתונים, אבל בנו כבר בימים אלה זוכה לשבחים בתקשורת האיטלקית.

לכריסטיאנו רונאלדו ג'וניור 58 שערים ב-28 משחקים ולמספר המדהים הזה הוא הוסיף גם 18 בישולים - אלו הנתונים של כריסטיאנו ג׳וניור שמוקדם יותר השנה הבקיע 7 שערים במשחק אחד בלבד! סקאוטרים מכל מקום ממשיכים לעקוב כל הזמן אחרי מי שזכה לכינוי "שחקן הכדורגל הצעיר הטוב בעולם". הנתונים המשוגעים האלו הגיעו אחרי ולמרות שאביו אמר בתקשורת: "לבני הבכור יהיה קשה להגיע לרמה שאני נמצא בה".
החלוץ בן ה-34 הוסיף ואמר כי הוא מקווה שבנו יוכל להיות כמוהו וסיפר על שיחות ביניהם: ״כריסטיאנו ג׳וניור אומר שהוא יהיה יותר טוב ממני. לדעתי, זה יהיה לו קשה״. CR7 סיפר שלצד ההישגים המטורפים בכדורגל, ביקור שלו עם ארבעת ילדיו וזוגתו, גרם לבנו הבכור לזעזוע כשראה איך אביו חי בתור ילד. ״ביקרנו במדריה, העיר בה גדלתי, וכשהבן שלי ראה איפה חייתי, את הבית שגדלתי בו הוא לא האמין שגרתי שם. הוא שאל אותי- באמת גדלת שם? הוא נולד לפאר, לבית ענק, למכוניות וזה היה בשבילו זעזוע״.


רונאלדו הוסיף ואמר לבנו: ״כדי להפוך לכדורגלן ענק, אתה לא יכול לחשוב שדברים נופלים מהשמיים. אתה צריך לעבוד קשה וזה מה שאני מנסה לגרום לו להבין״.מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ