תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

האחיות בושאר שורפות את הרשת

ג'ני בושאר | Instagram
אחרי שהטניסאית ניצלה את ליל כל הקדושים להומור עצמי ולביקורת נוקבת נגד כלי התקשורת ומדורי הרכילות, היא גם חשפה לעולם את אחותה הצעירה - והוכיחה שהבלונד בהחלט רץ במשפחה
בסוף השבוע האחרון חגגו בעולם את ״ההאלווין״, ליל כל הקדושים שחשף בפנינו שלל תחפושות מושקעות ביותר של ספורטאים וספוראיות סביב הפלנטה. אחת שתמיד מושכת את תשומת ליבנו היא ג׳ני בושאר, הטניסאית הקנדית שמפורסמת הרבה יותר בזכות מה שהיא עושה מעבר לקריירת הטניס שלה.

בושאר מאד חובבת את חג ליל כל הקדושים ואוהבת תחפושות מקוריות, אבל השנה היא לגמרי לקחה את התחפושת שלה צעד אחד קדימה - הטניסאית השקיעה בתחפושת מקורית שיצרה של שער ענק של הצהובון האמריקני'National Esquirer', כשראשה מבצבץ ממנו. 2 מיליון העוקבים שלה השתגעו מהשילוב המנצח בין היופי שלה לבין הכותרות המצחיקות והעוקצניות שהיו כתובות על השער והקנדית לגמרי ניצלה את ההזדמנות כדי לעקוץ את התקשורת וכמובן השתמשה בהרבה הומור עצמי כשכתבה משפטים כמו: ״זוזו בנות, יש בחורה חדשה בעיר שחולה על מסיבות!״, ״משפחה וחברים מספרים שהיא איבדה שליטה ויש לנו את הפרטים המזעזעים״, ״כמה זמן היא תוכל עוד להמשיך ככה?״ ואלו היו רק חלק מהפנינים שחלקה בושאר, שבעצמה מעבירה ביקורת על ההתעסקות הטפלה של התקשורת בחייה האישיים בצורה בלתי פוסקת.

חוץ מזה, היא לא שכחה לאחל מזל טוב לאחותה הצעירה בת ה-24 שרלוט, שדומה לה שתי טיפות מים וחשפה אותנו לעולם שלם של בלונד שרץ בגנים של משפחת בושאר. מה שאפילו עוד יותר מעניין זו הנסיקה של אחות אחרת של ג׳ני, אחותה התאומה של הטניסאית בת ה-25 שגדולה ממנה בשש דקות ועונה לשם ביאטריס. ביחד הן 3 בנות ויש להן גם אח וויליאם, בן 20. ארבעת האחים קרויים על שמם של נסיכים ונסיכות מהמאה ה-19. שלוש האחיות בורכו בגנים משובחים מאד של רגליים ארוכות ובלונד טבעי, אבל ביאטריס... בואו נגיד שהיא ללא ספק הנועזת מכולן.


מעבר לעובדה שהיא ניהלה מערכת יחסים קצרה עם הטניסאי הפרובלמטי, ניק קיריוס, היא מדגמנת בלי סוף ועושה שלל שתפים באינסטגרם. יש לה כמעט 400 אלף עוקבים והיא מאד אוהבת להצטלם בתחתונים וחזייה ואם אפשר ללא - זה גם תופס. אז בזמן שג׳ני מנסה להחיות את הקריירה המדשדשת שלה בטניס- נראה לנו שביאטריס התאומה שלה עומדת לכבוש את מסלולי הדוגמנות בקרוב.


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sin city ✨

A post shared by Beatrice Bouchard (@beatricebouchard) on

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cheers

A post shared by Charlotte (@charbouchard) on 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Charlotte (@charbouchard) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ