תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

מייק טייסון הסתבך: הנמרה שלו תקפה בן אדם ונלקחה ממנו

מייק טייסון | TIMOTHY A. CLARY/AFP/Getty Images
המתאבק לשעבר בעל חיבה מוזרה לחיות אקזוטיות ובבעלותו מספר נמרים. האמריקאי נאלץ לוותר על הנמרה בת ה-16 שלו, ולא בגלל הזקנה וכאבי הראש שלה. וגם: חוות המריחואנה שלו בקליפורניה
מייק טייסון ידוע כל כך בגלל דברים רבים, חלקם טובים חלקם פחות, אך הדבר שהוא הכי ידוע לשמצה בגללו - החיבה המוזרה שלו לחיות אקזוטיות. בבעלותו של מתאגרף העבר האמריקאי מספר נמרים כאשר את האחרון רכש לפני 16 שנים. זה מה שקורה כאשר חשבון הבנק שלך עמוס במיליונים - הדימיון שלך פורש כנפיים ומחליט להגשים פנטזיות מוזרות ביותר. אגדת האיגרוף נאלץ לוותר על הנמרה הלבנה שלו בת ה-16, העונה לשם קנייה ומסתבר שיש מספר סיבות לכך.

בראיון ל- GQ האמריקאי בן ה-53 סיפר בכנות: ״הייתה לי נמרת מחמד בשם טייגר ששקלה בערך 250 קילו. היה לי ולה קשר מיוחד, שמרתי עליה ואפילו ישנו ביחד. היא מאוד הזדקנה ונאלצתי להיפטר ממנה כי היא כבר לא ראתה טוב וסבלה מכאבי ראש. אה וכמובן הסיבה העיקרית, שהיא קרעה לגזרים את ידו של מישהו״. זה נשמע כאילו הוא התלוצץ, אבל זה לגמרי קרה ולכן הנמרה שלו נלקחה ממנה והומתה.

בזמן שהוא לא מטפל בנמרים, מעניין לשמוע כי בימים אלו בבעלותו חוות מריחואנה בקליפורניה, והוא הודה שמאז הוא מעשן המון. המתאבק לשעבר סיפר לדוגמה כי בקיץ האחרון עישן כמות מריחואנה בשווי 40 אלף דולר! ככה שלא ממש היינו סומכים עליו עם עוד חיות אקזוטיות באחוזה שלו שבמליבו. אולי כדאי שימצא תחביב חדש- אולי לאסוף מכוניות למשל כמו כריסטיאנו רונאלדו שמחזיק צי רכבים מפוארים בכל אחד מנכסיו.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ