תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

שאקירה מודה: "פיקה הציל לי את הקריירה"

ג'רארד פיקה, שאקירה | BRYAN R. SMITH/AFP via Getty Images
הזמרת הקולומביאנית מככבת בסרט דוקומנטרי חדש, בו היא מספרת על התקופה בה החלימה מפגיעה במיתרי הקול: "בכיתי כל הזמן, עד שבעלי אמר לי לצאת החוצה ולחזור להיות מי שאני. הוא היה מפתח שפתח מחדש את חיי"
אשת הכדורגלן המפורסמת ביותר בעולם, הזמרת הקולומביאנית שאקירה, כנה מתמיד בסרט הדוקומנטרי "סיבוב ההופעות העולמי - אל דוראדו", שיעלה בבכורה ב-13 בנובמבר, שם היא חשפה מה היה הרגע הקשה ביותר בקריירה שלה ואיך הוא השפיע על מערכת היחסים שלה עם בעלה, ג'רארד פיקה.

זה קרה אי שם בשנת 2017, כשהזמרת הידועה איבדה את קולה, וכמעט נאלצה לעזוב את המוזיקה לנצח. "הבן שלי סשה אמר לי שהוא מתפלל לישו כדי שאמא תדבר שוב" סיפרה שאקירה.

הפגיעה ממנה סבלה במיתרי הקול, גרמה לביטול סיבוב ההופעות העולמי, זאת אחרי שפגשה לא פחות משישה רופאים, כשכולם טענו כי היא תהיה חייבת לעבור ניתוח, שיכול להחזיר את מיתרי הקול שלה לתפקד רק ב- 80%.
עם זאת, היא העדיפה שלא לעבור התערבות כירורגית, משום שהיא לא רצתה להיות "יותר מדי זמן רחוק מהילדים", ולכן החליטה לתת לזמן לעבור. לאחר כשנה, מיתרי הקול המוכרים שלה הצליחו להתאושש והיא שבה לשיר.


במהלך החודשים שלא הייתה מסוגלת לתקשר כמו שצריך בעקבות הכאב העז, מערכת היחסים שלה עם פיקה נפגעה מאד. שאקירה מספרת שהיא הסתובבה כל הזמן כעוסה ומה שעבר על גופה ועל קולה השפיע עליה לרעה. "לא הצלחתי להסביר איך אני באמת מרגישה. ג'רארד ראה אותי בוכה כל כך הרבה פעמים כי הייתי בטוחה שהקריירה שלי מתה", הסבירה.

בלמה של ברצלונה לא רצה שאשתו תתחרט על כך שוויתרה על העבודה שהיא כל כך נהנית ממנה, וניסה לשכנע אותה שהיא צריכה להמשיך בקריירה המצליחה שעבורה עבדה כל כך קשה. "הוא אמר לי שהוא לא רוצה עתיד עם אישה מרה, שכולם עושים מוזיקה שם בחוץ כשהייתי כלואה בבית עם הילדים"."צאי לשם! מחכים לך" הוא אמר. "ואז פשוט חזרתי לעבוד. בעלי היה המפתח שפתח לי את הדלת לחזור לשיר, ולהיות מי שאני" חתמה את הדברים וגרמה לנו להתרגש ולהבין כי פיקה הוא בעל ראש נהדר!, לא רק לשערים, אלא גם לעצות טובות.

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NY skyline!

A post shared by Shakira (@shakira) on
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ