תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

רונאלדו נתקל באקסית וג’ורג’ינה רתחה מזעם

כריסטיאנו רונאלדו | MARCO BERTORELLO / Contributor
כוכב יובנטוס פגש את אהובתו לשעבר בטקס הפרסים של MTV, מה שהוביל את בת זוגו הנוכחית לצאת עליו בנוכחות כולם. לירון שרון עם פרטים המלאים מהדרמה בסביליה
כריסטיאנו רונאלדו וג’ורג’ינה רודריגס בת הזוג שלו הפתיעו כשהגיעו חגיגיים מתמיד לטקס הפרסים של MTV אירופה, שנערך בסביליה. הפורטוגלי התגאה בדוגמנית שלו שהוזמנה להגיש פרס והפגינה את כישורי האנגלית שלה. רק שבתקשורת הספרדית לא מפסיקים להתעסק בסצנת קנאה שהספרדייה עשתה לכאורה לכוכב של יובנטוס.

בספרד מדווחים שהזוג המפורסם ניהל ויכוח קצר אמנם, אבל לא נעים בכלל מול מול האורחים, אחרי שנתקלו באקסית של רונאלדו עוד מלפני ימי אירינה שייק. ריטה פריירה שמה והיא שחקנית פורטוגלית ודוגמנית מצליחה. המפגש בין האקסים לא היה לרוחה של רודריגס, וגרם לה לרתוח מעצבים כשהחצי השני שלה הציג אותה בפני האקסית כביכול רק אחרי שיחה בת כמה דקות. לאחר מכן רונאלדו התראיין במשך דקות ארוכות וגרם לבת הזוג שלו להתבשל מעצבים ולצאת עליו ברגע שסיים עם החיוכים לתקשורת. בספרד טוענים כי מקורבים לזוג ציינו שג׳ורג׳ינה "הרגישה מאד לא בנוח עם הסיטואציה". האמנם?

לא יודעים מה איתכם, אבל רק לפני כשלוש שעות שיתפה בת הזוג של CR7 פוסט שמנסה וגם די מצליח לסתום לכולם את הפיות. "ערב פנטסטי שלא יישכח לעולם. תודה לכם MTV", כתבה הדוגמנית הספרדייה והעלתה מקבץ תמונות שלה ושל רונאלדו עם שלל אייקונים של לבבות שלא מצביעים על גרם של עצבים ו/או קנאה מצידה. ללא ספק להיות בת הזוג של השחקן המפורסם והמוצלח בעולם זה אומר הרבה אחריות על הכתפיים ושלל בנות שמקרקרות אחרי בן הזוג של ג׳ורג׳ינה, אבל לנו דווקא נראה שהיא חיה עם זה בשלום ומפגינה ביטחון עצמי גבוה. קנאית או לא? זה אתם תחליטו.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ