תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

זריקת העידוד שלו: הכירו את היפה של שחר הירש

מיה נחמיאס | אינסטגרם
החלוץ קיבל בשורה קשה כשבדיקת ה-MRI קבעה שהוא סובל מקרע ברצועה הצולבת וכנראה גמר את העונה, אך יוכל להתנחם באהבתה של מיה נחמיאס, בת זוגתו בחמש השנים האחרונות, שמבקרת יחד איתו במגרשים היפים בעולם
להפועל תל אביב יש מאמן חדש, ניר קלינגר שמו, בתקווה שיוציא את האדומים לדרך חדשה לאחר פתיחת עונה מאכזבת. לצערם של אוהדי הפועל, לאחר מינויו של ניר קלינגר הגיעה היום (חמישי) בשורה עצובה כאשר החלוץ שחר הירש עבר בדיקת MRI בה התברר כי האו סובל מקרע מלא ברצועה הצולבת. כעת, הירש צפוי לעבור ניתוח ולהיעדר מהמגרשים בין שישה לשמונה חודשים. אז אמנם הוא כנראה גמר את העונה הנוכחית, אך לפחות להירש יש הרבה סיבות להתנחם כי בבית מחכה לו בת הזוג שלו, מיה נחמיאס שהיא בובה אמיתית!

מיה של שחר בסך הכל בת 24 אבל השניים כבר חמש שנים יחד, כך שהפז״ם שלהם מכובד ביותר. מהפועל רעננה, חזרה להפועל ת״א, עבר הפועל אשקלון ושוב חזר לאדומים העונה- גברת נחמיאס הצעירה מלווה ותומכת בבן הזוג שלה ונראה לנו שגם עכשיו בתקופת השיקום שלו היא תהיה האור שלו וללא ספק תספק לו הרבה מוטיבציה לחזור במהרה למגרשים. חוץ מלמלא את משבצת אשת הכדורגלן בצורה נהדרת, מיה היא סטודנטית למשפטים במכללה האקדמית נתניה והיא גם מצטיינת דיקן גבירותיי ורבותיי וגורמת לבועט שלה להרבה גאווה.

ניכר כי בין היעדים בהם מבקרת סביב העולם, מיה חובבת כדורגל או שהיא פשוט זורמת עם החצי השני שלה בביקורים בשלל אצטדיונים בלונדון, במדריד ועוד. וכעת, השאלה הנשאלת שמטרידה את אלפי העוקבים של ״הבראנג׳לינה הישראלים״ - שחר, מתי אתה מציע?? המדור לא מתכוון להלחיץ אבל עם כזה וותק וכזאת אהבה, נשמח מאד לראות אותם חתן וכלה!
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

London ✌

A post shared by shahar_hirsh (@shahar_hirsh) on

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2 years

A post shared by Maya Nahmias (@mayanahmias) on 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

//.

A post shared by Maya Nahmias (@mayanahmias) onמעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ