תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

מי הבנאדם הכי מפורסם ששמור בטלפון של ויקטוריה בקהאם?

ויקטוריה בקהאם, דיוויד בקהאם | Meg Oliphant/Getty Images
אייקון האופנה העולמית התראיינה בתוכנית האירוח של אלן דג'נרס וסיפרה על חייה במיאמי. כשנשאלה על השאלה שבכותרת ענתה: "בעלי, שעדיין חתיך". וגם: השינה עם העקבים ומה שמוציא אותה מדעתה
אייקון האופנה העולמית ואחת מנשות הכדורגלנים הוותיקות, המפורסמות והאהובות בעולם, ויקטוריה בקהאם, הגיעה אמש (שני) להתראיין בתוכנית האירוח של אלן דג׳נרס האגדית וסיפרה לא מעט פרטים מעניינים על החיים שלהם במיאמי. את הראיון פתחה דג׳נרס עם השאלה "מה שלום דיוויד, הוא עדיין חתיך?" ואשתו שחייכה השיבה: "כן הוא עדיין חתיך, הכל בסדר איתו". המראיינת האמריקאית לא שכחה לציין כי הכל נשאר במשפחה וגם הבן הבכור שלהם ברוקלין, נכלל ברשימת הגברים הסקסיים בעולם לשנת 2019.

לאחר הראיון המלא בו גם אימפריית האופנה הראתה למראיינת את הפוזה המפורסמת בה היא מצטלמת באינסטגרם וגילתה לה שהיא מאד נהנית מהרשת החברתית, החלו בשאלון מיוחד בו ויקטוריה התבקשה לענות על "שאלות שורפות" בצורה אינטואיטיבית. השאלה שתפסה את תשומת ליבנו בעיקר הייתה: "מי הבנאדם הכי מפורסם ששמור לך בטלפון?" גברת בקהאם לא היססה וענתה מיד: "בעלי". ואנחנו מסכימים שללא ספק אגדת הכדורגל ונשיא קבוצת אינטר מיאמי עם 60 מיליון עוקבים באינסטגרם, הוא מגה- סלב עולמי.

עוד שאלה דג׳נרס את אשת הכדורגלן: "מה את עושה שהכי מביך את הילדים שלך?", "אני קיימת" השיבה ויקטוריה וגרמה לקהל להתגלגל מצחוק. "עם מה את ישנה בלילה?", נשאלה בהמשך וענתה: "עקבים". מה הדבר המוזר ביותר שאת מפחדת ממנו? - "החלל. אני מבועתת מהחלל החיצון".


הדבר שהכי מוציא אותה מדעתה הוא כשילדיה לא עושים את שיעורי הבית שלהם, סיפרה בכנות המולטי-מיליונרית שהראתה שגם היא מתעצבנת בדיוק מאותם הדברים שמרגיזים את כולנו. דיוויד ו-ויקטוריה בקהאם כבשו את ארצות הברית בסערה בלי כל קשר לכדורגל!
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ