תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

מסיחת דעת: זוגתו של רונאלדו פרסמה תמונה פרובוקטיבית בזמן הזכייה של מסי

ליאו מסי ליאו מסי | FRANCK FIFE/AFP via Getty Images
ג׳ורג׳ינה רודריגס שיתפה את העוקבים שלה בתמונה מהאמבטיה בזמן שהפרעוש עקף את הפורטוגלי במספר כדורי הזהב. וגם: הפרגונים שקיבלה אנטונלה
ליאו מסי הניף אתמול (שני) את כדור הזהב בפעם השישית בקריירה שלו והשאיר מאחוריו את כריסטיאנו רונאלדו (לו חמש זכיות) ואף אחד לא נשאר אדיש לכך. טוב, אולי יש כאלו שכן - תשאלו את ג׳ורג׳ינה רודריגס, בת הזוג של הפורטוגלי, שבאופן מאד לא מפתיע בחרה לשתף תמונה פרובוקטיבית ולהסיח את תשומת הלב מהזכייה של הארגנטינאי. הדוגמנית הספרדייה של CR7 שיתפה את מיליוני העוקבים שלה בתמונה בה היא לובשת שמלת מיני קצרצרה וכתר לראשה כשהיא שכובה רטובה באמבטיה.

"כשאת מאמינה בקליאופטרה" כתבה רודריגס וכביכול ופרסמה את חברת ההלבשה בה הייתה לבושה. אם זה היה דחוף לה, לשתף תמונה כזאת בדיוק כאשר כל העולם מתעסק בטקס כדור הזהב, היא גם שיתפה פוסט של כריסטיאנו שלה שגם החליט לשתף לפני מספר שעות בלבד. מיד אחרי הזכייה של מסי שיתף רונאלדו תמונה ומספר מילים על הזכייה שלו בתואר שחקן העונה בסרייה A. הפורטוגלי בכלל נמצא בליסבון, שם הוא מבקר במלון החדש שלו, ואילו החצי השני שלו נמצאת ברגעים אלו ממש במילאנו.

אבל אל דאגה, הפוסט לא יורד מראשו של מסי, ואם בנשים עסקינן, אז למי מכם שלא ראה, הזוג המפורסם בילה בטקס יחד עם פרנקי דה יונג ומיקי שלו שפירגנה לאנטונלה של מסי וכתבה: "מאחורי כל גבר מצליח, יש אישה חזקה. ברכות על עוד זכייה". גם סרג׳י רוברטו, שהוא כבר חצי משלנו, פירגן לפרעוש, ומעל כולם ניצבת אנטונלה אשתו. החצי השני של מסי מאז ומתמיד פרסמה תמונה משפחתית מהטקס בפריז עם שני הבנים הגדולים וכתבה לבעלה: ״אני לא יכולה להיות יותר גאה בכל אחד מההישגים שלך. שמחה להיות לצידך לאורך כל הדרך".
 
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ