תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

לא תאמינו מדוע כוכב הפרמיירליג נפרד מבת הזוג

פרננדה קוואירוז | אינסטגרם
חודשים ספורים אחרי שעברו לגור ביחד, כוכב מנצ'סטר סיטי גבריאל ז'סוס החליט להיפרד מהדוגמנית פרננדה קוואירוז מתוך רצון לחזור לעולם הרווקות. "פרננדה מפורקת לרסיסים. הוא פשוט הודיע שזה נגמר"
כוכבה הצעיר של מנצ'סטר סיטי, גבריאל ג'סוס, החליט להיפרד ולהגיד ביי ביי לבת הזוג הדוגמנית שלו חודשים ספורים אחרי שעברו לגור יחד. הדוגמנית פרננדה קוואירוז המהממת התגוררה עם החלוץ באחוזתו המפוארת שבצ'רשייר מאז חודש אוקטובר האחרון. השניים החלו לצאת בקיץ האחרון כאשר היפיפייה טסה לגור באנגליה לצידו של הכדורגלן בן ה-22 ועזבה את ביתה וחייה שבברזיל. אז מה גרם לפרידה של הזוג הצעיר?

בחג הכריסטמס שהתקיים בחודש דצמבר האחרון, טסה פרננדה לבקר את משפחתה בברזיל כאשר מיד לאחד ששבה לפני כחודש, שחקנה של סיטי החליט להטיל וטו על מערכת היחסים הזאת. הוא הסיר עוקב ממנה באינסטגרם ומחק את כל התמונות איתה מהחשבון האישי שלו עכשיו עוקבים מעלה מ-14 מיליון איש. מקור שמקורב לשחקן טוען כי הוא פשוט רוצה לחזור לעולם הרווקות: "פרננדה מפורקת לרסיסים. גבריאל אמר לה שהוא אוהב אותה ושהיא האחת בשבילו. אחרי החג שהיא חזרה לאנגליה, הוא פשוט הודיע לה שזה נגמר ביניהם".

"הוא אומר שהוא לא רוצה להיות מחויב כרגע, ורוצה להתרכז בקריירה. ימיו של סרחיו אגוארו במועדון ספורים וגבריאל רוצה לתפוס את המשבצת שלו אבל פרננדה נותרה שבורת לב". כרגע מבחינת ג'סוס, אימו היא האישה היחידה בחייו. תגובת המדור: כנראה שיש לו כבר דוגמנית אחרת שמחממת לו את המיטה.מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ