אחרי הסערה הגדולה: עידו קוז’יקרו ענה לליטל סמדג’ה וחשף מה הוא למד

עידו קוז'יקרו
עידו קוז’יקרו | צילום מסך: רשת 13

השורד התייחס לדרמה שהתחוללה על האי והבהיר: "בוחר בצד של אלה ששמרו על צלם אנוש גם ברגעים קשים ונמוכים. כשאתה חוטף סטירה על הלחי אתה לא מגיש את הלחי השניה"

אחרי עוד פרק סוער במיוחד של הישרדות VIP, במהלכו איימה ליטל סמדג’ה לעזוב את התכנית ויצאה במתקפה חריפה נגד חבריה לשבט וטענה כי הם מתעללים בה, עידו קוז’יקרו פרסם פוסט בעמוד האינסטגרם שלו ועשה סדר במתרחש על האי.

קוז’יקרו כתב: “אחד הדברים הראשונים שלמדתי בחיי כספורטאי זה שמי שלא יודע להפסיד, לא יודע לנצח. בספורט מפסידים לא מעט, ולומדים מזה. אני גאה בכל מי שנמצא כאן בתמונה. גאה מכל הלב. גאה על האיפוק לאורך תקופה, גאה על המתינות, גאה על הדרך שכל אחד מאיתנו עשה.

“כן, יכול להיות שעשינו טעויות, אבל דבר אחד למדתי בחיי. כשאתה חוטף סטירה על הלחי אתה לא מגיש את הלחי השניה. אף אחד מהאנשים בתמונה לא איחל מחלה ליריבים שלו, ואף אחד פה לא קילל את היריבים שלו . אפשר לנסות להכפיש צד אחד, או פשוט להיות גאה בצד השני. אני בוחר בצד של של אלה ששמרו על צלם אנוש גם ברגעים קשים ונמוכים”.

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אחד הדברים הראשונים שלמדתי בחיי כספורטאי זה שמי שלא יודע להפסיד, לא יודע לנצח. בספורט מפסידים לא מעט, ולומדים מזה. אני גאה בכל מי שנמצא כאן בתמונה. גאה מכל הלב. גאה על האיפוק לאורך תקופה, גאה על המתינות, גאה על הדרך שכל אחד מאיתנו עשה. כן, יכול להיות שעשינו טעויות, אבל דבר אחד למדתי בחיי. כשאתה חוטף סטירה על הלחי אתה לא מגיש את הלחי השניה. אף אחד מהאנשים בתמונה לא איחל מחלה ליריבים שלו, ואף אחד פה לא קילל את היריבים שלו . אפשר לנסות להכפיש צד אחד, או פשוט להיות גאה בצד השני. אני בוחר בצד של של אלה ששמרו על צלם אנוש גם ברגעים קשים ונמוכים. @survivor.israel @semion @yardengerbi @bennybruchim @idanrafaelhaviv @reshettv @guyzu_aretz

A post shared by Ido Kozikaro (@idokozikaro13) on

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי