אחרי ההדחה של קוז׳י: אסי בוזגלו תוקף את ליטל סמדג׳ה

אסי מחליט להדיח את ליטל | צילום מסך: רשת 13

"השורד" חשש שיש לכדורסלן העבר פסלון חסינות ולכן בחר לפצל קולות ולהדיח אותה. לאחר מכן התאכזב לראות איך הגיבה: "רואה את הפרק ואיך שאת מטנפת עליי מאחורי הגב. כל מה שעושים בשבילך לא טוב לך!"

זה בכלל לא הפתיע אותנו שעידו קוז׳יקרו, כדורסלן העבר של נבחרת ישראל המתנשא לגובה של 2.03 מטרים הודח אמש (שבת) בפרק הדחה מותח ב-״הישרדות VIP”. מה שכן השאיר אותנו המומים, זה מה שקרה אחר כך, ברשתות החברתיות, שם ההצגה ללא ספק נמשכת בגדול. כזכור, אסי בוזגלו, ישראל אוגלבו, אלינה לוי וליטל סמדג׳ה הצליחו להדיח יחד את קוז׳י לאחר שחששו כי ירדן ג׳רבי העבירה לו פסלון חסינות. במהלך הפרק ראינו כי השייח׳ בוזגלו הבין שיש מצב שגם הוא בסכנת הדחה אם מישהו יבחר להדיח אותו ולקוז׳י יש פסלון, ולכן ביחד עם אוגלבו הבין שיהיו חייבים לפצל קולות ולכתוב גם את שמה של סמדג׳ה.

ברגע שהיא גילתה זאת – ליטל, כמו ליטל, ממש לא אהבה את המהלך הזה של בוזגלו ולא היססה להביע את דעתה. ״אני לא נתינה של השייח׳, אני לא גיבוי של אף אחד״, אמרה ליטל בשיחה עם ישראל ואלינה והייתה מאד נסערת לשמוע על המהלך הזה. אסי שצפה בפרק בעצמו, לא אהב את המילים של ליטל כיוון שהוא מבחינתו שמר עליה במקביל לכך שגם ניסה לשמור על עצמו. מיד בסיום הפרק שיתף תמונה שלה, תייג אותה וכתב: ״רואה אותך בפרק מדברת עליי ככה מאחורי הגב ומטנפת!״.

״קראת לי פחדן, כנראה הפחדנית האמיתית זאת את שלא באת ואמרת לי את זה בפנים פשוט! כנראה שכל מה שעושים בשבילך לא טוב לך! כנראה לא הבנת מה זה גיבוי. העיקר טינפת״, שיתף אסי הנסער את מאות אלפי עוקביו.

ליטל עדיין לא הגיבה לדבריו של בוזגלו, שהחליט לצד הקיטור ששיחרר עליה, דווקא לגבות ולתמוך במי שהודח אמש, כשכתב לקוז’יקרו על רקע תמונה שלו: ״החיבור בינינו היה אמיתי אבל מאוחר. מפה לשם אתה בביקתה ואתה עוד יכול לחזור. בכל מקרה אני יודע שהרווחתי חבר לחיים״. מאד מעניין אותנו לשמוע מה יהיה לליטל לענות על דבריו של אסי ויותר מעניין הוא שבוע האיחוד של הישרדות שמתחיל ממש היום!

אסי בוזגלו משחרר קיטור על ליטל סמדג׳ה | צילום מסך: אינסטגרם
ונפרד מהמודח קוז׳י באהבה גדולה | צילום מסך: אינסטגרם
על הדרך מאור בוזגלו, מפרגן לאחיו השורד שהוא ״אח של אסי״ | צילום מסך: אינסטגרם

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי