אשתו של מסי מפרגנת למותג ישראלי

ליאו מסי, אנטונלה רוקוזו
ליאו מסי, אנטונלה רוקוזו | JOSEP LAGO/AFP via Getty Images

הנה משהו שלא קורה כל יום. אנטונלה רוקוזו עונדת תכשיטים של מותג התכשיטים "noco Jewlery", ששייך לקורל סימנוביץ'. לאחר שאשתו של סרג'י רוברטו העלתה תמונה, לא תאמינו מי הגיבה לה. תחילתה של ידידות מופלאה?

הנה משהו שלא קורה כל יום. אשתו של ליאו מסי, הכוכב הכי גדול בברצלונה, אנטונלה רוקוזו, מפרגנת בחשבון האינסטגרם שלה שמונה כמעט 13 מיליון עוקבים. הארגנטינאית עונדת תכשיטים של מותג ישראלי של לא אחרת מאשת כדורגלן נוספת מהקבוצה של בעלה. קורל סימנוביץ׳ שלנו, היא לא רק דוגמנית ומעצבת אופנה, אלא גם בעלת מותג תכשיטים כחול-לבן ביחד עם אחותה, נואל סימנוביץ׳. השתיים הקימו יחד את מותג התכשיטים הנקרא noco Jewlery וכעת אושיות ענקיות מפרגנות להן, דוגמת גברת מסי.

אנטונלה מצולמת בשתי תמונות בחשבון שלה עם צמיד ושרשרת עם התליון "אמא" מהמותג הכחול – לבן של קורל ואחותה, אך שלא תחשבו שהיא ‘נסחפה’ עם הפרגונים, כי תיוג דווקא לא היה שם. כוכבת אחרת שגם פרגנה ודווקא כן תייגה את המותג של הדוגמנית הישראלית ואחותה המעצבת ועורכת הדין היא בר רפאלי, אחותו של האקס המיתולוגי של גברת סימנוביץ’-רוברטו, דור רפאלי. בר וקורל שומרות על קשר טוב גם אחרי הפרידה, והאמת, כיף לראות את זה מהצד.

המותג של האחיות סימנוביץ’ אמנם לא מתאים לכל כיס, אבל חכו לקולקציה הקרובה של המותג אליה קורל הצטלמה בימים האחרונים בברצלונה. אולי יהיו שם מחירי קורונה מיוחדים שהאמא הלוהטת תסדר לכם. ואמנם אנטונלה מצטלמת עם המותג הישראלי של קורל, אבל דווקא מי שהגיבה על תמונותיה האחרונות של אשת הכדורגלן הספרדי והרעיפה עליה אהבה היא בת זוגו של כריסטיאנו רונאלדו, ג’ורג’ינה רודריגס, שגם עוקבת אחרי קורל באינסטוש. תחילתה של ידידות מופלאה?

This image has an empty alt attribute; its file name is 1003463
View this post on Instagram

☕️☕️☕️

A post shared by Antonela Roccuzzo (@antonelaroccuzzo) on

View this post on Instagram

☕️☕️☕️

A post shared by Antonela Roccuzzo (@antonelaroccuzzo) on

View this post on Instagram

The EYE ring

A post shared by NoCo (@nocojewelry) on

View this post on Instagram

NoCojewelry

A post shared by NoCo (@nocojewelry) on

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי