האדמה רועדת: אסי בוזגלו עקץ את בני ברוכים אחרי העימות

אסי בוזגלו
אסי בוזגלו | אור דנון

מיד לאחר פרק טעון במיוחד של הישרדות VIP, הכדורגלן השורד התארח בתוכנית של יעל בר זוהר ואמר בשידור חי למי שזכה בשרשרת החסינות: "מודעות עצמית זה הכי חשוב"

"מה עצבן אותך? עצבן אותי שעלה לבני. אני בעד מודעות עצמית, זה הכי חשוב", כך אמר אמש (שבת) אסי בוזגלו בשידור חי, מיד בתום שידור הפרק של הישרדות VIP".

הכדורגלן השורד התארח בתוכנית העוקבת אחר הישרדות VIP ואותה מנחה יעל בר זוהר, סיפר על המשבר ביחסים שלו עם ברוכים והבהיר: "אם בני יודע שהוא פחות טוב במשימות, כנראה ששני הניצחונות האחרונים שלו על אילנה אביטל ועידו קוז'יקרו הרימו לו קצת, ואני כמעט בטוח ששני הניצחונות האלו פלוס שרשרת על בני יכול לעשות לנו לא טוב ובכל זאת קידמתי אותו כמה שיכולתי".

אסי בוזגלו, שצפה כמו כולנו בפרק, ראה איך בני דיבר עליו מאחוריו הגב ולא אהב את הדברים, אך בכל זאת החליט להתנצל בפניו ונתן לו טיפ חשוב על הדרך: "בני, אתה יודע כמה אני אוהב אותך ומה עשיתי בשבילך במשחק. שתדע שאני חושב שמודעות עצמית זה הדבר הכי חשוב שיש לבנאדם ואם באמת נפגעת אני מתנצל מעומק לבי. אני חושב שבהישרדות דברים יוצאים מפרופורציה, היום אתה יודע שאני חולה עלייך", סיים בוזגלו את הדברים ברוח טובה ושחרר ספוילר קטן לקראת מועצת השבט המותחת שתשודר הערב.

"המועצה הכי טעונה שהולכת להיות – כל האפשרויות פתוחות ויש הרבה למה לחכות, אני כבר מחכה", סיכם בוזגלו, שצפה בברוכים מפר את ההסכם ביניהם, חובר לירדן ג'רבי ועידן חביב ואומר להם: "אם להפסיד את המשחק הזה, זה רק איתכם". על פניו נראה כי ברוכים עומד לבגוד בבוזגלו ובבני בריתו ולהדיח את רגב הוד הערב במועצה, אבל סמכו על האסטרטג הכי גדול במשחק שיש לו עוד כמה שפנים בכובע.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי