זה סופי: התמונה של אור ועומר אצילי לא השאירה מקום לספק

אור ועומר אצילי | צילום: אינסטגרם

אחרי התמונה המשותפת שהעלה סוכנו של הקשר, ולאחר התמונות שלהם שראינו בעת בילוי בבית משפחת עטר, שחקנה של מכבי ת"א לשעבר שיתף לראשונה סלפי עם אשתו אור מבילוי משותף והוסיף לב. נראה שהם משקמים יפה את היחסים

הפעם האחרונה בה סיפרנו לכם על הזוג עומר ואור אצילי הייתה בשבוע שעבר, אז חגגנו כולנו את ט״ו באב, כמו גם הכדורגלן ואשתו שבילו את יום האהבה בקרב החברים הטובים, עדי ואלירן עטר. כזכור, הזוג הצעיר חווה משבר במערכת היחסים שלהם בעקבות פרשת הכדורגלנים והקטינות, אז הקשר ההתקפי בן ה-27 לכאורה, על פי החשדות, קיים יחסי מין עם שתי קטינות מבלי שידע את גילן האמיתי. בפוסט שכתב אצילי בסוף חודש יולי בחשבון האינסטגרם שלו ציין כי הוא ״שגה מוסרית״: ״פגעתי בחשוב לי מכל, באשתי היקרה, אבל זה עניין אישי שלנו לפתור ואין לנו כל כוונה לשתף בחיינו הפרטיים״.

אתמול (שלישי) הכדורגלן החליט דווקא כן לשתף את 60 אלף עוקביו בחייו הפרטיים. אחרי התמונה המשותפת שהעלה סוכנו של אצילי רונן קצב של משפחת אצילי בהרכב חסר, ולאחר התמונות שלהם שראינו בעת הבילוי בביתו של עטר, כעת הקשר שיתף לראשונה סלפי עם אשתו אור מבילוי משותף אתמול בשעות הערב. אצילי תייג את אשתו והוסיף לב ונראה כי השניים לגמרי משקמים יפה את מערכת היחסים שלהם שספגה טלטלה קבל עם ועדה לאחר חשיפת הפרשה שהרעידה את המדינה כולה בתחילת חודש יוני האחרון.
אם יחתום הקשר בשורותיה של בית״ר ירושלים, תחזור גם אור למקום המוכר והאהוב ולחברות ליציע הכבוד דוגמאת מאי ורד ומור קריאף.

אור ועומר אצילי. מצליחים לשקם את מערכת היחסים שלהם | צילום מסך: אינסטגרם
View this post on Instagram

שגיתי ברמה המוסרית דבר ראשון פגעתי בחשוב לי מכל, באישתי היקרה. אבל זה עניין אישי שלנו לפתור ואין לנו כל כוונה לשתף בחיינו הפרטיים. כולם יודעים שאני אוהב את הכדורגל שהרי מדובר גם במקצוע שלי ובמקור פרנסתי ועל כן הייתי צריך להבין את המשמעויות של הפרסום והחשיפה יותר טוב ולא לעשות את השטות הלא אחראית שעשיתי בקלות דעת ובטיפשות. אני מתנצל ומצטער בפני כל אלו שאוהבים ומעריכים אותי ואשר אכזבתי אותם. אני מתנצל בפני כל ילד או ילדה שנאלצו לשאול את ההורים שלהם מה קרה איתי ובפני כל הורה שנאלץ להסביר. המחירים ששלמתי ועוד אשלם הם גדולים ובכל זאת, אני חושב שאני לא אמור להיתלות על עץ או להפסיק לעבוד כי שגיתי ברמה המוסרית. שילמתי מחיר אישי, ציבורי, נפשי וכלכלי וברור לי שגם אמשיך לשלם מחיר כבד בעתיד, מעבר לזה שאצטרך ללמוד לחיות עם הכתם הזה עוד שנים רבות. אין לי כל כוונה להישבר מכך ואעשה הכל כדי לעשות טוב, לשפר ולתרום לקהילה בכל דרך אפשרית. בהזדמנות זאת חשוב לי להודות לאוהדים ולאנשים שתומכים בי ברגעים לא פשוטים אלה מאחל לכולם שבת שלום בריאות איתנה ורק דברים טובים.

A post shared by Omer Atzili ⚽️ #7 (@omeratzili) on

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי