הכירו: האישה שלצד כוכב הפועל באר שבע

ג’ואנה איפונסקה פשקיירה | אינסטגרם

ז'וסואה הוא כנראה אחד הזרים הטובים ששיחקו בישראל בשנים האחרונות, אך ספק אם יצא לכם להכיר את החצי השני שלו. מדובר בפצצה מקועקעת בשם ג'ואנה, לה סיפור חיים מיוחד וילדה משותפת עם הכוכב הפורטוגלי

רגע השיא של הפועל באר שבע ושל המאמן שלה יוסי אבוקסיס, מגיע כבר בתחילת העונה כאשר הערב (חמישי) תפגוש הקבוצה הדרומית את ויקטוריה פלזן במסגרת פלייאוף הליגה האירופית (20:25, ספורט2), בתקווה לחזור להופעה שלישית בתולדותיה בשלב הבתים של המפעל המשני של אופ”א. מי שבטוח יספק הרבה עניין הערב באצטדיון המושבה מול היריבה הצ’כית הוא הכוכב הפורטוגלי של האדומים, ז’וסואה.

לאחר שהכרנו את יכולתיו המקצועיות של הקשר ההתקפי בן ה-30, וכשאין קהל ביציעים, המדור חשב שחובה עליכם להכיר את החצי השני שלו. אשתו של הבועט היא יפהפייה פורטוגלית, שמה ג’ואנה איפונסקה פשקיירה והשניים חולקים אהבה משותפת לקעקועים כאשר לא בטוח שהם יודעים כמה יש לכל אחד. מה שכן, יש להם כמה דברים במשותף כמו הילדה מתוקה, מריאנה בת השמונה.

לפני כשבועיים, ז’וסואה החליף קידומת וחגג 30, לכן הנשים של חייו הגיעו במיוחד לבירת הנגב על מנת לחגוג לו. מסתבר שג’ואנה שלו כבר הספיקה להגיע אליו לכמה ביקורים ואף תכננה להישאר עם הילדה בארץ לצידו, אך בעקבות משבר הקורונה והעלייה בתחלואה בישראל, היא ובתם העדיפו להישאר בליסבון.

גם בנות הזוג של הזרים מארגנטינה, מריאנו באריירו ומרסלו מלי העדיפו שלא לשהות בארץ הקודש ולא לקחת סיכון נכון לעכשיו מה שהופך את הזרים של באר שבע לבודדים ולנו כואב הלב. כולנו מלאים תקווה שבקרוב המצב ישתפר ויוכלו להתאחד. חוץ מלהיות אשתו של הכוכב הגדול של באר שבע, לתפעל חשבון אינסטגרם נוצץ ולהיות אמא במשרה מלאה, נספר שעבור ג’ואנה חודש אוקטובר הוא חודש מיוחד בעקבות המודעות לסרטן השד.

הפורטוגלית שיתפה את אלפי העוקבים שלה שלפני 15 שנים אמה חלתה בסרטו השד ובעקבותיה היא הלכה להיבדק וגילתה שיש לה את הגן התורשתי לכך. לפני שנתיים שיתפה ג’ואנה כי נאלצה לעבור כריתה של השדיים על מנת לא לקחת את הסיכון לחלות במחלה והיוותה השראה עבור אלפי נשים סביב העולם כשהזכירה להן עד כמה חשוב להיבדק בשביל גילוי מוקדם. בינתיים, נאחל רק בריאות ונקווה שהשחקן הבאר שבעי ואשתו יוכלו להתאחד ממש בקרוב.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי