אחרי שרותם סלע קראה לאוחנה ״סקסי״, התשובה של אשתו הגיעה

אלי אוחנה ועדי אוחנה | פרטי

במהלך התוכנית "נינג'ה ישראל", המנחה הכי מחוזרת בארץ ואחת הנשים היפות בישראל - החמיאה לכדורגלן העבר: "פגשתי אותו והייתי בשוק", אמרה בלהט. אסי השיב: "את יודעת שזה משודר?". וכיצד עדי הגיבה?

אמש שודרה בקשת 12 אחת התוכניות האהובות בלוח השידורים בארץ, ״נינג׳ה ישראל״ – עם מסלול המכשולים המשוגע שמושך אליו שלל ספורטאים וספורטאיות מכל רחבי המדינה. את הפורמט האמריקאי מנחה לא אחר מהצמד הכי מצחיק בטלוויזיה, אסי עזר ורותם סלע. בתוכנית ששודרה אתמול, סלע (37), המנחה הכי מחוזרת בארץ, הדוגמנית והפרזנטורית של קסטרו, לה מיליון עוקבים ברשת, ומי שנחשבת לאחת הנשים היפות בישראל – החמיאה בגדול לכדורגלן עבר שכולכם מכירים.

״אתמול פגשתי את אלי אוחנה והוא החמיא לי! אני הייתי בשוק מכמה שהוא סקסי, הוא ממש חתיך״, סיפרה המנחה לבן הזוג הטלוויזיוני שלה במהלך ראיון של אחד המתמודדים. אסי השיב לה ״את יודעת שזה משודר בטלוויזיה, כן?”. רותם התפלאה ושאלה את עזר מדוע אי אפשר להחמיא לגברים שהם חתיכים? “רותם, אלי אוחנה עכשיו יושב בבית ונופל לו הסיגר”, השיב לה אסי. רותם המשיכה וסיפרה כי על הבוקר שלחה לבעלה, אריאל רוטר, תמונה של אלי אוחנה. אז בזמן שכדורגלן העבר קיבל מחמאות בשיא הפריים טיים של קשת, אשתו, עדי אוחנה, בחרה להגיב לסלע בחשבון האינסטגרם הפרטי שלה.

״רותם, ממה את בשוק? אלי חתיך הורס וסקסי”, כתבה עדי אוחנה, הקוסמטיקאית האהובה על נשות הכדורגלנים על גבי תמונה של בעלה בפרגון מוחלט ותייגה את המנחה. רותם מיד שיתפה את הסטורי והצדיקה את דבריה כשרשמה: “גם אשתו אומרת!”. את הקטע המלא היא שיתפה בפני מיליון העוקבים שלה וכתבה: “אלי אוחנה המלך”. הדעה הרווחת בקרב הצופים הייתה – בנות תלמדו, הכי יפה לך כשאת מפרגנת!

View this post on Instagram

הפקת יום הולדת לענבל חוגג🎈🎈

A post shared by Adi Ohana Cosmetics (@adiohanacosmetics) on

כוח נשי זה הכי הכי. רותם סלי ועדי אוחנה מסכימות פה אחד | צילום מסך: אינסטגרם

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי