התגעגעתם? אסי בוזגלו בדרך לריאליטי!

אסי בוזגלו | שניר מאיר

זמן קצר אחרי שנבחר לשורד האהוב ולשורד האחרון וזכה ברכב ובמיליון שקלים, הכדורגלן לשעבר צפוי לככב על המסך בתכנית נוספת ואנחנו כבר לא יכולים לחכות! לירון שרון עם הפרטים

(גודל טקסט)

אחרי שלושה וחצי שבועות של חופשה חלומית בבולגריה עם המשפחה, השורד האחרון אסי בוזגלו ישוב היום (חמישי) סוף סוף בחזרה לארץ הקודש ואיתו בשורות גדולות.

תאמינו או לא, אבל לאחר ששילשל לכיסו את המיליון בגמר "הישרדות VIP" וזכה גם ברכב הודות לטייטל "השורד האהוב" – אסי בוזגלו מגיע לכבוש תוכנית ריאליטי נוספת שכולנו אוהבים: "גולסטאר".

על פי פרסום ראשון של "ישראל בידור", השייח' בוזגלו נמצא במגעים מתקדמים עם הפקת "גולסטאר", הדוקו ריאליטי המצליח של HOT שבעונה הבאה יצולם בדובאי והמדור כבר לא יכול לחכות!

ידענו שבכובע של הכדורגלן השורד יש עוד לא מעט שפנים, אבל ליהוק לריאליטי הכדורגל הכי מוצלח בישראל זה כמו כפפה ליד. אלפי התגובות מתחלקות לכאלו שחושבים שמדובר בליהוק גאוני וכאלו ששולחים עקיצות כמו "שיזכור ששם אין עזרה מההפקה".

כזכור, בזמן שכיכב בהישרדות היו לא מעט טענות כלפי הפקת התוכנית שהיא עוזרת לבוזגלו להתקדם במשחק. היו גם כאלה שכתבו שחובה ללהק לגולסטאר גם את ישראל אוגלבו, בן בריתו לשעבר שכזכור כמעט זכה במיליון בעצמו. עד שיחלו הצילומים, אנחנו בטוחים שנשמע עוד הרבה על אסי, אשתו עדי בוזגלו ובתם הבכורה אייר.

מהוט ומסוכנות ADD נמסר: "אין תגובה".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי