האקסית של כוכב ה-NBA חשפה: אני לסבית

קלאני פאריש | LISA O'CONNOR/AFP via Getty Images

קלאני פאריש, הזמרת שניהלה זוגיות עם קיירי אירווינג וניסתה לשים קץ לחייה בשל שערורייה מתוקשרת בזמנו, סיפרה בסרטון טיק טוק על נטייתה המינית וגילתה שכולם מסביבה ידעו, חוץ ממנה: "הארון היה מזכוכית"

הזמרת האמריקאית קלאני פאריש, שניהלה בעבר מערכת יחסים עם כוכב ה-NBA קיירי אירווינג, הטילה פצצה באמצעות הרשת החברתית בשבוע שעבר, כשיצאה מהארון וסיפרה לעולם כולו: אני לסבית. הצעירה בת ה-26 פרסמה סרטון טיק טוק ואמרה: "אני גיי, גיי, גיי!". אלא שבניגוד למה שהאמנית חשבה, הסביבה שלה כבר הייתה מודעת לכך – אפילו לפניה.

קלאני סיפרה כי חשבה שהבשורה תפתיע את המשפחה והחברים שלה, אך נדהמו לגלות שהם הבינו את נטייתה המינית לפני שהיא עצמה השלימה עם היותה הומוסקסואלית. "אני סוף סוף יודעת שאני גיי. ‘אנחנו יודעים', הם אמרו לי. לא! אני רציתי שהם ייפלו לרצפה ויגידו לי ‘מזל טוב! לא היה לנו מושג", התבדחה הזמרת בסרטון והוסיפה שהסביבה שלה גרמה לה להבין כי "את היחידה שלא ידעה. הארון היה מזכוכית".

החדשות מפתיעות אף יותר לנוכח העובדה שקלאני היא אמא לילדה בת שנתיים, אותה הביאה לעולם יחד עם נגן הגיטרה ג'אבי יאנג-ווייט. הזמרת הצהירה בביטחון שהיא מתכוונת לגדל את בתה ללא דעות קדומות ומוקפת באנשים בעלי זהויות מיניות שונות.

ב-2016, כאמור, קלאני הייתה בזוגיות עם הכדורסלן קיירי אירווינג בזמן שהאחרון שיחק בקליבלנד קבאלירס. אותה מערכת יחסים גררה עמה השלכות קשות מאוד מבחינת הצעירה, שניסתה להתאבד בעקבות הטרדות ולחץ עצום שהופעל עליה ברשתות החברתיות לאחר שהאקס שלה, ראפר הנושא את השם PartyNextDoor, פרסם תמונה שלהם יחד כשהם שוכבים במיטה, מעשה שבעקבותיו קלאני הואשמה בבגידה.

"אף אחד לא נבגד ואני לא אדם רע. זו אי הבנה. היום לא היה לי שום רצון לראות את מחר, אבל אלוהים הציל אותי ואני חייבת להיות אסירת תודה לו על כך", כתבה בזמנו מבית החולים.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי