בגדה בבן הזוג? מגישת הספורט נתפסה מתמזמזת עם בנו של הבעלים

זוג במיטה | Flashpop / getty Images

איטליה סוערת לאחר שהמגזין 'Oggi' פרסם תמונה של דילטה לאוטה מתנשקת עם ראיין פרידקין. "נמאס לי מהרכילות וצלמי הפפראצי", תקפה ברשתות החברתיות. לירון שרון עם הפרטים

(גודל טקסט)

התקשורת באיטליה רותחת לאחר הדיווחים לפיהם מגישת הספורט הכי מפורסמת בארץ המגף, דילטה לאוטה, "בגדה" בבן זוגה, השחקן הטורקי ג'אן יאמאן, עם בנו של בעלי רומא, ראיין פרידקין. הבלונדינית הפצצה נמצאת בעין הסערה לאחר שהמגזין האיטלקי 'Oggi' פרסם תמונות שלה מתנשקת עם המיליונר האמריקאי וכעת השאלה המעניינת ביותר היא מתי התמונות צולמה והאם באותו פרק זמן היא הייתה בזוגיות.

על פי הפירסומים המגיעים הן מאיטליה והן מטורקיה, התמונות של לאוטה ופרידקין שייכות לעבר, כנראה מחודש דצמבר 2020, רגע לפני שנגמר הרומן ביניהם והיא החלה לצאת עם הטורקי. בדיווחים אחרים נטען כי העיתונאית ובנו של בעלי רומא עדיין נפגשים מדי פעם וכי היא לא נאמנה כלפי יאמאן. לאוטה, שיודעת היטב איך זה עובד בתקשורת, החליטה לשבור שתיקה ויצאה בפוסט חריף בו סיפרה בפני מיליוני העוקבים שלה על העוול שנעשה לה.

"תמיד שמרתי על שתיקה עד עכשיו ואולי זו הייתה הטעות. אני סובלת מרכילות צהובה וצלמי פפראצי שלא נותנים לי מנוחה ואפילו ידעתי לצחוק על זה לפעמים אבל עד כאן, התעייפתי. אני בטוחה שאף סלבריטאי, טאלנט או איש ציבור מהמין הגברי, הוא מושא לתשומת לב עיתונאית חולנית בתחום הפרטי כמו נשים ואל תגידו לי שאני "מחפשת" את זה בגלל שאני אישה מצליחה, או בגלל המראה החיצוני שלי. זה חופש הביטוי, לא? נמאס לי", תקפה.

הפוסט שלה זכה לאלפי תגובות, ביניהם שלל שחקני כדורגל איטלקיים שהביעו את תמיכתם, והחשוב ביותר -בן זוגה. יאמאן הגיב לה בצורה הפשוטה ביותר עם אייקון של לב אדום והביע את תמיכתו המלאה בזוגתו שטוענת כי היא מואשמת בבגידה על לא עוול בכפה.

דילטה לאוטה
דילטה לאוטה | אינסטגרם

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי