ארבע קומות ובריכה מהסרטים: הצצה מיוחדת לבית החדש של מאור בוזגלו

מאור בוזגלו, מירן בוזגלו
מאור בוזגלו, מירן בוזגלו | מסך, אינסטגרם

אחרי שנים של נדודים, הזוג הכי מפורסם בכדורגל הישראלי החליט להשתקע בראשון לציון. לירון שרון עם הפרטים המלאים והתמונות

הזוג הכי מפורסם בכדורגל הישראלי, מאור ומירן בוזגלו, לא נח לרגע. בזמן שהעונה אוטוטו מגיעה לקיצה, הם נמצאים בעיצומם של הצילומים לעונה ה-6 של "הבוזגלוס". בחודש שעבר, כך נודע למדור, עברו מאור מירן וארבעת ילדיהם (מיילי, ריי, שיין ולאיו) לביתם החדש הממוקם בלב ראשון לציון וההשקעה השתלמה אחרי שהיו אחראים לבחור כל אריח ואריח בעצמם. לאחר שנדדו במשך העשור האחרון מבלגיה, לחולון, לבאר שבע, לבנימינה ועוד, החליטו השניים להתמקם סופית בעיר היין.

הבית החדש מעוצב כולו בסגנון מודרני, מינימליסטי ונקי, בדיוק כפי שהשניים אוהבים. שחור לבן ועץ הם הצבעים השולטים בחלל הקומה הראשונה, עם מטבח שקוף וחדשני שלא רואים כל יום. המדרגות הצפות שמככבות בסטורי של מירן מובילות אל הקומה השנייה, שם נמצאים חדרי השינה של ארבעת הילדים והמקלחות, ובקומה השלישית, הדובדבן שבקצפת, יחידת ההורים החלומית של מאור ומירן. ארבע קומות יש בבית, כשקומת המרתף משמשת את מירן, קוסמטיקאית מבוקשת המתמחה בשיטת השערה לקבל את קהל לקוחותיה בקליניקה הפרטית.

בחצר הבית, ממוקמת בריכה המתפרסת לאורך קיר שלם של חלונות המוצב בסלון, מה שאומר שאפשר להשגיח על הילדים אפילו אם אתם יושבים לנוח על הספה. בקיצור, ההשקעה של מירן ומאור השתלמה ואחרי כל כך הרבה שנים סוף סוף יש להם את הפינה החמה שלהם. עד שהעונה השישית תעלה ושם תוכלו לראות את הבית החדש על המסך, קבלו בינתיים הצצה קטנה לחיים של הזוג הנוצץ.

חדר הילדים
חדר הילדים | מסך, אינסטגרם
חדר ההורים
חדר ההורים | אינסטגרם, צילום מסך
הבריכה בבית משפחת בוזגלו
הבריכה בבית משפחת בוזגלו | מסך, אינסטגרם

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי