אשתו של מסי חשפה: החלום שהעיר אותו באמצע הלילה‎‎

אנטונלה רוקוזו, ליאו מסי | צילום מסך: אינסטגרם

אחרי שזכה בתואר ראשון עם ארגנטינה, אנטונלה סיפרה עד כמה הוא דמיין את הרגע הזה שוב ושוב וצעק שהביא את הגביע הביתה לילה לפני הניצחון. "אנחנו אלופים, כמה חלמת את אותו החלום. אלוהים שלח לך את זה"

בלילה שבין שבת לראשון, אחד האירועים הגדולים ביותר בכדורגל העולמי התרחש ופתח לנו את השבוע עם חיוך ענק על הפנים. ארגנטינה וברזיל נפגשו בגמר הקופה אמריקה ובסופו של דבר בזכות שער של אנחל די מריה, ארגנטינה בראשותו השל ליאו מסי, הניפה את הגביע סוף סוף אחרי 28 שנה. הניצחון גרם למיליוני ארגנטינאים להגיב באופוריה, והרשתות החברתיות התפוצצו בפוסטים לבנים תכולים לכבוד מסי והנבחרת שלו. גם אנטונלה רוקוזו, אשתו של הפרעוש, לא יכלה להסתיר את פרץ ההתרגשות ושיתפה את מיליוני העוקבים בחלום שהיה לו עד לרגע המרגש על כר הדשא.

אנטונלה שיתפה באינסטגרם סרטונים ותמונות בהם מככבים שלושת בניהם טיאגו, מטאו וסירו- ועודדה: "אנחנו אלופים! קדימה ארגנטינה! קדימה אהובי! כמה חלמת על זה…". בסטורי בחשבון האישי שלה אחריו עוקבים לא פחות מ- 14 מיליון איש, פירטה אנטונלה: "כמה פעמים חלמת את אותו החלום. כמה פעמים התעוררת בלילה ושיתפה אותי במה שעובר עלייך. אהובי זה אלוהים שלח לך כי אתה ווינר אמיתי. אפילו לילה לפני הניצחון חלמת שאתה מניף את הגביע במרכז העיר וצעקת שהבאת אותו הביתה. אז הבאת אותו הביתה!!!!! גאה בך אהובי!!! לא יכולה כבר לחכות לחגוג איתך", כתבה החצי השני של מסי בהתרגשות.

זה לא היה הפרסום היחיד של המשפיעה הארגנטינאית, שכן היא העלתה גם סרטון בו שלושת ילדיה מופיעים במשותף עם מסי רוקדים ושרים שיר לכבוד הנבחרת הלאומית. חוץ מזה, אנטונלה שיתפה גם צילום מסך של שיחת הווידאו שלה ושל מספר '10' של ארגנטינה, שם המשיכה לברך אותו אותו על השורה החדשה שהוסיף לרזומה הכה מרשים שלו: "האושר שלך הוא שלי, קדימה אהובי!". זו הזכייה ה-15 של ארגנטינה בקופה אמריקה והיא השתוותה לשיאנית אורוגוואי עם 11 זכיות. אנחנו במדור מחכים לראות איך יחגגו הפרעוש ואשתו את ההישג המדהים הזה, רגע אחרי שמסי חגג בעצמו 34 קיצים.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי