"סיננה" את בקהאם ו"עפה" על גריליש: אמה רדוקאנו מטריפה את אנגליה

אמה רדוקאנו
אמה רדוקאנו | Matthew Stockman / Staff

אחרי שזכתה באליפות ארצות הברית ועשתה היסטוריה, הטניסאית בת ה-18 ש"כולם רוצים להיות בסביבתה" מככבת במדורי הרכילות בממלכה

אנגליה בטירוף מאמה רדוקאנו בת ה-18, שזכתה באליפות ארצות הברית הפתוחה והפכה לזוכה הצעירה ביותר בגראנד סלאם מאז מריה שראפובה ב-2004 וכן לבריטית הראשונה שזוכה מזה 44 שנה. הטניסאית נולדה בקנדה לאבא רומני ואמא סינית ועברה עם משפחתה לאנגליה כשהייתה בת שנתיים.

בתקשורת האנגליה עסקו היום בחייה האישיים של אמה, שנהנית מחיים סוערים ומלאי עניין גם מחוץ למגרש. הטניסאית אוהב לצפות בענפי ספורט רבים, לטייל בעולם, לבלות עם חברים ולשמש דוגמא לדור הבא. המורשת של הוריה מהווה חלק משמעותי בחייה ועל כן היא מחלקת את זמנה בין לונדון, טורונטו, בוקרסט ושנחאי הרחוקה. "אני נוסעת כל שנה לבקר את סבתא ברומניה ואני מתה על האוכל", סיפרה.

אחת האהבות הגדולות של אמה היא ספורט מוטורי. ביולי האחרון נסעה לצפות בלואיס המילטון ומתברר כי היא חובבת קארטינג מושבעת. בנוסף היא עוסקת גם בריקודי סטפס, סקי, כדורסל וכדורגל, כאשר ביורו האחרון בו אנגליה הפסידה לאיטליה בגמר, היא הגיעה לעודד מקרוב את נבחרת שלושת האריות.

בעקבות הזכייה, הטניסיאת הצעירה הפכה לחביבת הסלבס באנגליה ומקורב אליה סיפר ש"כולם רוצים להיות עכשיו בסביבתה". מי שבירכה את אמה בסיום הניצחון בגמר היא לא אחרת מאשר מלכת אנגליה.

גם עמוד האינסטגרם של אמה נוסק מאז הזכייה, כאשר נכון לרגע יש לה כ-1.6 מיליון עוקבים. על הפוסט עם הגביע הגיב כדורגלן העבר האגדי דיוויד בקהאם, שכתב: "וואו, איזו תמונה ואיזה הישג. ברכות. כולנו כל גך גאים בך". אמה עדיין לא השיבה לבקהאם, אחריו היא כלל לא עוקבת.

ברשימת הנעקבים שלה אפשר למצוא ג'ק גריליש, שחקן הרכש הנוצץ של מנצ'סטר סיטי, שלא מפסיק לככב לאחרונה במדורי הרכילות בממלכה. גריליש פירגן גם הוא לטניסאית היפה, כאשר העלה תמונה שלה לסטורי שלו לצד לבבות וכדורי טניס. "זה לא נתפס", הוא כתב. רומן נולד?

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי