כיאה למלך: מסי התעניין בטירה בפריז ששווה 48 מיליון יורו

עדיין לא נראה מציאוצי. מסי | רויטרס

האם אשתו של כוכב פריז סן ז'רמן מצאה בית שעומד בדרישות הגבוהות שלה? המשפחה הארגנטינאית שמה עין על נכס שמחירו עצום. קבלו הצצה

שחקן החיזוק המשמעותי ביותר שהגיע לפריז סן ז'רמן הקיץ, ליאו מסי, נמצא בחיפושים מתקדמים אחר בית מתאים עבורו ועבור משפחתו, וה"סאן" הבריטי דיווח הבוקר (ראשון) כי הוא התעניין בטירה הממוקמת בסמיכות לבירת צרפת, אשר השווי שלה עומד על 48 מיליון יורו.

עד כה, מאז שהגיעו מברצלונה בחודש שעבר כוכבה של מחזיקת הגביע הצרפתי ומשפחתו התגוררו במלון 'רויאל מונסאו', מלון חמישה כוכבים, אבל מסי, האישה והילדים להוטים למצוא כבר מקום קבוע שיתאים לצורכיהם ואשתו אנטונלה רוקוזו מחפשת כבר חודש ימים אחר הבית המושלם.

מסתבר שלגברת מסי, כיאה למעמדה, יש רשימת קריטריונים שהבית החדש חייב לכלול ומקשה על החיפוש: בריכה פנימית, חדר כושר פרטי, למעלה משבעה חדרים לא כולל סלון, חניה מקורה, חדר קולנוע ביתי, מזגן מרכזי וכמובן גינה. האחוזה בה התגוררו הארגנטינאים בכל השנים בברצלונה כללה את כל ההטבות הנ"ל פלוס נוף חלומי ומגרש כדורגל קטן. אנטונלה הייתה בטוחה שמצאה בית מתאים בדיוק עבור המשפחה בפרבר צמוד לפריז, אך כשבעל הבית שמע שמסי הוא המתעניין בנכס, הוא העלה את המחיר ב-8500 יורו לחודש! לכן העניין של המשפחה בנכס ירד מהפרק. כעת, אנטונלה שמה עין על טירה מפוארת השווה 48 מיליון יורו, על פי אתר sotheby's.

הטירה ששווה 48 מיליון | Sotheby's
האם זה הבית שיעמוד בדרישות של אנטונלה? | Sotheby's
האחוזה בה מתעניין ליאו מסי | Sotheby's

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי