באמצע משחק פוטבול: זוג נעצר על קיום יחסי מין בשירותים. צפו

אוהדים נתפסו מקיימים יחסי מין באמצע משחק פוטבול | צילום מסך, צילום מסך

בסרטון שמסחרר את הרשת, נראה זוג צעיר בתוך תא שירותים אחד, בזמן שאוהדים ושוטרים ממתינים להם בחוץ. אז האם הם קיימו יחסי מין?

משחק הפוטבול שנערך ביום ראשון בין פילדלפיה איגלס לקרוליינה פנתרס אמנם היה לא רע, נגמר בתוצאה צמודה (18:21 לאיגלס) וסיפק כמה מהלכים מרשימים, אך עם כל הכבוד לאירועים הרבים על כר הדשא, את הכותרות מהמשחק תפסו זוג צעיר, שבמקום לצפות בהתמודדות, החליט להסתגר בתא של בשירותים הציבוריים בתוך האצטדיון, כשלא ברור האם הם קיימו שם יחסי מין.

הכול החל כשאוהדים מקומיים זיהו זוג בתוך אחד מתאי שירותים. הם מיהרו לשלוף את הסמארטפונים ולתעד את מה שראו, כשלפתע הגיעו למקום זוג שוטרים במדים. בסרטון, שבאופן לא מפתיע הפך לוויראלי בין רגע, נראים השוטרים ממתינים מספר דקות לפני שפותחים את דלת השירותים, בזמן שהאוהדים מריעים לאותו זוג, שבסופו של דבר נאזק ונלקח מהמקום על ידי השוטרים.

על פי דיווחים ראשוניים, הזוג, שלא ברור אם קיים יחסי מין בתוך התא, נעצר בעקבות המקרה, אך מאוחר יותר הוציאה המשטרה הודעה שלא התבצעו כלל מעצרים, ושהשוטרים הגיעו למקום לאחר ששמעו שבשירותי הגברים נמצאת אישה בניגוד לחוק. אגב, על פי חלק מהדיווחים מדובר בקטינה. על פי דוברות המשטרה המקומית, אותו זוג הוצא מהאצטדיון, אך לא נעצר או תוחקר.