"אין לי מילים": המתנה המטורפת שרונאלדו קנה לג'ורג'ינה

ג'ורג'ינה רודריגס, כריסטיאנו רונאלדו
ג'ורג'ינה רודריגס, כריסטיאנו רונאלדו | אינסטגרם

לגזור ולשמור: כוכב מנצ'סטר יונייטד החליט לפצות את בת הזוג שלו בעקבות היעדרו מהבית במהלך הפגרת הנבחרות והשאיר את כולם פעורי פה. לירון שרון עם הפרטים המלאים על המתנה הכי שווה שתראו

מערכת היחסים בין כריסטיאנו רונאלדו לג'ורג'ינה רודריגס היא ללא ספק אחת המסוקרות בעולם, כשהמשוואה של הצלחה מסחררת, כסף בלי הגבלה ופרסום ענק, גורמים לציבור לעניין בלתי פוסק. אצלנו במדור הכדורגלן וזוגתו מככבים על בסיס קבוע והפעם על הפרק – המתנה האחרונה שקיבלה הספרדייה מהפורטוגלי שלה. ג'ורג'ינה ורונאלדו נאלצו להיפרד למשך מספר ימים בשל פגרת הנבחרות, סיבה מוצדקת עבור שחקנה של מנצ'סטר יונייטד לפנק את החצי השנישלו ולפצות אותה על הזמן בנפרד.

ג'ורג'ינה, כמו כל אישה שמתלהבת מכך שבן הזוג שלה חשב עליה, שיתפה את 27.5 מיליון העוקבים שלה באינסטגרם במתנה האחרונה ששלח לה רונאלדו עוד לפני ששב לאנגליה. "אין לי מילים" כתבה אשת הכדורגלן בסטורי שהעלתה. ג'ורג'ינה קיבלה מרונאלדו, שכאמור יכול להרשות לעצמו לקנות לה כל מה שהוא רק חולם, את קופסאת התכשיטים הכי מוגזמת ויוקרתית שנראתה השייכת למעצב העל "לואי ויטון:. 125 אלף יורו שווה התענוג הזה, קופסאת תכשיטים של כמה קומות המגיעה לגובה של מטר וחצי ומכילה בפנים מזוודות קטנות יותר, איתן הילדים של השניים כבר הספיקו לשחק.

המזוודות אגב, הם כדי שלג'ורג'ינה יהיה נוח כשבא לה להתנייד עם התכשיטים שלה ששווים כמה מיליונים טובים כשהיא נוסעת לה ברחבי העולם. קופסאת התכשיטים המיוחדת נעשתה בהזמנה אישית עבור אשת הכדורגלן המפורסם בעולם, כך שאין אותה לאף אישה אחרת. ידע איך להשאיר את החברה שלו פעורת פה רונאלדו, לגזור ולשמור.

ג'ורג'ינה המומה מהמתנה
ג'ורג'ינה המומה מהמתנה | מסך, אינסטגרם

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי