מישל גרציג לא לבד: ישראלית לוהטת נוספת כובשת את מדריד

טיבו קורטואה, מישל גרציג, אנה זק | אינסטגרם

הזמרת, הדוגמנית וכוכבת הטיק טוק הגיעה לספרד ויצאה לבילוי לילי עם הזוג המדרידאי. יממה לאחר מכן, כשזק כבר חזרה לישראל, גרציג והבלגי כבר עלו על תחפושת משותפת לכבוד מסיבת ליל כל הקדושים על כל שחקני ריאל מדריד

(גודל טקסט)

לילות סוערים עוברים על הזוג הכי לוהט במדריד, שוערה של ריאל מדריד טיבו קורטואה ובת זוגו, הדוגמנית הישראלית מישל גרציג, לאחר שקיבלו חיזוק משמעותי מישראל. הזמרת, הדוגמנית ומלכת הטיק טוק של ישראל, אנה זק, הגיעה לבקר בספרד ובילתה עם החברים המקומיים בערב אותו לא תשכח עוד הרבה זמן.

לבלות בחברתה של אנה זק זה ללא ספק חזק, ואם את אשת הכדורגלן הכי מחוזרת במדריד בימים אלו אז אפילו עוד יותר! מישל ואנה, חברות טובות המיוצגות באותה סוכנות ITM Models, בתוספת חברתה הטובה של מישל, אלן מרטינס ואופיר חמו, הסוכנת והמנהלת האישית של זק, כולן יצאו למועדון ה"פנת'רה" המבוקש בעיר ונהנו מחברתו של השוער הבלגי וחבריו שהראו להם איך חוגגים ריאל מדריד סטייל. ועם כל הכבוד לבילוי, גבול זה גבול, אמנם קורטואה חוגג עם החברה המפורסמת של מישל שלו, אבל השניים לא עוקבים אחד אחרי השנייה באינסטגרם.

אנה כבר הספיקה להמריא חזרה לישראל ואשת הכדורגלן הצעירה הספיקה גם היא לעלות על תחפושת ולהנות ממסיבת האלווין של כל שחקני ריאל מדריד ונשותיהם במועדון ה"פנדה". מישל וקורטואה חלקו תחפושת משותפת של פיראטים באווירה המפחידה של ליל כל הקדושים ולילה שני ברציפות חגגו על לפנות בוקר.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי