"לפני חודש שכבת עם אישה אחרת": איקרדי העלה תמונת עירום של וונדה וחטף

וונדה נארה ומאורו איקרדי | צילום מסך, instagram

אחרי שנכחה במשחק של פריז סן ז'רמן לראשונה מאז פרשת הבגידה וצפתה בשער הבכורה של ליאו מסי מיציע הכבוד, החלוץ תיעד את אשתו בחדר המיטות וספג כהוגן מהעוקבים, שתקפו: "פעם בוגד תמיד בוגד"

אמנם הוא לא שותף אתמול (שבת) ב-1:3 של פריז סן ז'רמן על נאנט,, אבל מאורו איקרדי והחיים האישיים שלו ממשיכים לספק כותרות. בזמן שליאו מסי כבש את שער הבכורה שלו בליגה הצרפתית, היה לא מעט אקשן גם מחוץ לכר הדשא: אשתו והסוכנת של החלוץ הארגנטינאי, וונדה נארה, הגיעה למשחק לראשונה מאז פרשת הבגידה המתוקשרת, כשהיא מלווה במגישת הטלוויזיה הארגנטינאית, סוזנה חימנז, שדאגה לתעד מקרוב את המאורע החשוב.

גברת איקרדי שבה למגרשים ועוררה עניין רב ביציע הכבוד של פ.ס.ז'. עוד קודם לכן, בשישי, שיתפו השניים תמונה פרובוקטיבית, כשהם צמודים ולא ממש לבושים וכתבו: "הביטוי האהוב עליי, אתה ואני", אבל הטירוף ברשת גבר כאשר מאורו שיתף הבוקר תמונה מחדר המיטות.

את הלילה בילו הכדורגלן ואשתו במלון היוקרה "שאנגרי" בסוויטה מפוארת עם נוף משגע למגדל אייפל. בזמן שוונדה מעלה סטוריז של חדר המלון ומספקת הצצה לחיים הטובים, החלוץ שיתף בסטורי שלו תמונה שלה שוכבת במיטה על הבטן כשהיא עירומה על רקע המגדל וכתב: "בונז'ור".

החלוץ אף פתח את האפשרות להגיב לו על תמונות והעוקבים לא חסכו בביקורות: "רק פרובוקציות אתם מכירים?", "למה הכל אצלך מתחלק לבגידות או לעירום?", "פעם בוגד תמיד בוגד", "לפני חודש שכבת עם אישה אחרת ועכשיו אתה מעלה תמונת עירום של אשתך? אין גבול".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי