היה שווה את הבגידות? וונדה נארה קיבלה קמפיין מטורף

וונדה נארה
וונדה נארה | Nicolò Campo / Contributor

אחרי הסערה התקשורתית שלא ירדה מהכותרות, אשתו של מאורו איקרדי נבחרה לשמש כפרזנטורית החדשה של חברת "למבורגיני", שתסייע לה לברוח הכי מהר בפעם הבאה שהחלוץ יבגוד. הסכומים בפנים

לאחרונה סיפרנו לכם שוונדה איקרדי נכחה במשחק של פריז סן ז'רמן לראשונה מאז פרשת הבגידה של בעלה מאורו איקרדי. אשת הכדורגלן הלוהטת הגיעה לאצטדיון כשהיא מלווה במגישת הטלוויזיה הארגנטינאית, סוזנה חימנז, שדאגה לתעד את הרגע. חימנז שהיא שם דבר במדינתה ומסתבר שהיא הגיעה לעקוב אחרי חייה של אחת הנשים הכי מפורסמות בעולם הכדורגל במשך שבוע ובין השאר השתיים צילמו סרטון פרסומת.

הפרסומת נועדה לקדם את זכויות האישה ולעודד נשים חזקות ועצמאיות לא להיות תלויות באף גבר. מי אם לא גברת איקרדי והטלטלות שעברה בחייה, מתאימה יותר לתפקיד. הפרסומת שצפויה להיות משודרת בטלוויזיה וברשתות החברתיות הינה בחסות יצרנית הרכב האיטלקית היוקרתית, למבורגיני, שעל פי הערכות שילמה לוונדה סכום המוערך בכחצי מיליון יורו. השוס: אשת הכדורגלן תקבל גם את הרכב עליו היא נוהגת בפרסומת אשר צולמה בלב פריז, שם היא אוספת את חימנז בלמבורגיני אוונטדור SVJ החדשה בצבע כחול רויאל. מגיע לה אחרי החודש שעברה. 

חשוב לציין שמי שהגיע לעזור לוונדה ונתן לה טיפים לנהיגה בחללית המפוארת הוא לא אחר מממאורו איקרדי, שהיה צמוד ונראה מחוייך לאורך יום הצילומים שהסב את תשומת ליבם של העוברים ושבים בכיכר המרכזית בפריז. "החיים הם כמו שחמט. כל החלטה שאתה לוקח, היא צעד שיגדיר את העתיד שלך. כל כך משעמם", כתבה וונדה בפוסט האחרון שהעלתה ולמעשה סוג של הודתה שהיא אוהבת את האקשן והטירוף בחייה האינטנסיביים. היא לא אוהבת להיות משועממת והחודש האחרון היה בדיוק ההיפך ממשעמם. המדור בטוח שגם הנסיעה בלמבורגיני הנוצצת שלה תהיה מסעירה. 

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי