תפסה צד: האקסית של אמבפה תקפה את המאהבת של איקרדי

אסתר אקספוסיטו | Juan Naharro Gimenez/Getty Images

השחקנית אסתר אקספוסיטו, שניהלה קשר גם עם בנזמה, יצאה נגד הדוגמנית שאיתה בגד בעלה של וונדה נארה. לירון שרון על הפרק החדש של הטלנובלה הבלתי נגמרת

תמיד ידענו שהארגנטינאים הם עם קופצני, שמח וקולני, אבל כאן במדור לא תיארנו לעצמנו שהשערורייה סביב הזוג מאורו ו-וונדה איקרדי תיצור כל כך הרבה רעש, שזה מרגיש כמו מסיבת טראנס שלא נגמרת מאז אמצע אוקטובר. אחרי שכבר סלחה אשת הכדורגלן על הבגידה של בעלה עם השחקנית הארגנטינאית צ'ינה סוארס ואפילו חשפה הכל בראיון כפי שסיפרנו לכם אתמול (רביעי), פרק חדש החל בטלנובלה הארגנטינית של משפחת איקרדי והפעם: האקסית המגה מפורסמת של קיליאן אמבפה וקארים בנזמה יצאה נגד סוארס.

מסתבר שחוסר הנאמנות של חלוץ פריז סן ז'רמן כלפי אשתו פגע גם בכמה מפורסמים נוספים, למשל אסתר אקספוסיטו. למקרה שהשם מצלצל לכם מוכר, על פי דיווחים באירופה כוכבת הסדרה של נטפליקס "אליטה" יצאה בשנה שעברה עם כדורגלן מוביל אחר שמשחק בצרפת, קיליאן אמבפה. זמן קצר לאחר מכן אף דווח במגזין "פיפל" כי קארים בנזמה ניהל קשר חשאי עם אותה שחקנית בדיוק, וכעת הפצצה בת ה-21 בעלת 28.5 מיליון העוקבים באינסטגרם נמצאת במערכת יחסים מתוקשרת עם ניקולס פורטאדו, כוכב הסדרה "אל מרחינאל" של נטפליקס, אשר לפניה ניהל רומן עם אותה צ'ינה סוארס. מסובך, אנחנו יודעים.

השחקן האורוגוואי ניתק כל קשר עם סוארס לאחר פרסום השערורייה עם איקרדי, שנעשה בחופף לתחילת הקשר שלו עם אקספוסיטו. השחקנית עשתה לייק לפוסט של אחת המשפיעניות הגדולות באינסטגרם, גם היא מארגנטינה, וכתבה: "צ'ינה סוארס גונבת בעלים". ולמה היא עשתה את זה ובחרה צד? לפי העיתונאית קארינה יאביקולי, צ'ינה התקשרה לניקולס לאחר פיצוץ פרשת הבגידה: "היא התקשרה אליו כדי לתבוע ממנו כמה דברים. היא כועסת ומרגישה שהוא היה צריך להגן על שמה הטוב. 'אף אחד לא יצא להגן עליי', הפנתה כלפיו אצבע מאשימה". השיחה הזאת גרמה לאקספוסיטו כמעט להתפוצץ בעצמה, ותוך חודש סוארס הפכה לאחת הנשים השנואות בארגנטינה ומחוצה לה.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי