ברת מזל: מי היא אשת הכדורגלן הישראלית שנעקבת על ידי ג'ורג'ינה רודריגס?‎‎

ג'ורג'ינה רודריגס
ג'ורג'ינה רודריגס | Mondadori Portfolio / Contributor

זוגתו של כריסטיאנו רונאלדו עוקבת בסך הכל אחרי 715 אנשים באינסטגרם וברשימה האקסקלוסיבית נמצאת אחת משלנו, שאפילו זוכה ללא מעט פרגונים מהדוגמנית הספרדייה. לירון שרון עם הפרטים

בעוד אנחנו ממתינים בקוצר רוח לסרט הדוקומנטרי בכיכובה שיעלה בקרוב ב"נטפליקס", אשת הכדורגלן המפורסמת בעולם, ג'ורג'ינה רודריגס, הצליחה להפתיע אותנו . זוגתו ההריונית של כריסטיאנו רונאלדו מתהדרת ביותר מ-28 מיליון עוקבים באינסטגרם שמחכים בקוצר רוח לכל פוסט או סטורי שלה. מנגד, היא עוקבת אחרי בסך הכל 715 אנשים, מתוכם נציגה כחול-לבן ומוכרת מאוד- קורל סימנוביץ', השגרירה שלנו בבברצלונה, היא הישראלית היחידה ברשימה.

אתמול כשכולנו הדלקנו נר ראשון של חנוכה, גם סרג'י רוברטו ואשתו הדוגמנית הישראלית היפה חגגו בדירתם בברצלונה כמיטב המסורת עם חנוכיה, לביבות וסופגניות מעשי ידיה של קורל. ומי צפתה בסטורי בזמן שהצמוד שלה נשאר מחוץ להרכב של מנצ'סטר יונייטד? ג'ורג'ינה, כמובן. אז מסתבר שקורלי שלנו מעניינת את הספרדייה (ובצדק) ויש להן המון במשותף: שתיהן חובבות אופנה מושבעות (כזכור, ג'ורג'י הכירה את הפורטוגלי כשעבדה בחנות של גוצ'י ואילו קורל בוגרת המסלול לעיצוב אופנה בשנקר ויש לה ליין של שמלות ערב) ושתיהן בהריון – זוגתו של רונאלדו נושאת ברחמה תאומים ואילו קורל עם בן, שיהיה אח לקאיה בת השנתיים. 

חוץ מזה, שתיהן פרזנטוריות של "alo yoga" ואוהבות להתאמן ולפרסם את מיטב האאוטפיטים של המותג. מה עוד יפה בכל הסיפור הזה? מיס רונאלדו היא עוקבת פעילה. בחיפוש מהיר תוכלו לראות שהיא גם מפרגנת לאשת הכדורגלן הישראלית בלייקים ולא רק צופה מהצד. כשקורל וסרג'י הודיעו שהם מתרחבים בחודש אוגוסט האחרון, ג'ורג'ינה אהבה,.כשקורל העלתה תמונה עם סט הורס של "alo yoga", ג'ורג'ינה פירגנה בלייק ואפילו לתמונה משותפת שלה עם נטע אלחמיסטר, נועה בני שותפתה ועומר אדם, ג'ורג'ינה לחצה על הלב. מקווים רק שעוקבת אחרת של קורל (אנטונלה רוקוזו, אשתו של מסי) לא תקנא. 

קורל וסרג'י חוגגים את חנוכה
קורל וסרג'י חוגגים את חנוכה | מסך, אינסטגרם

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי