ברזיל בשיגעון מהתמונה שדלפה וחשפה את בת הזוג של ניימאר

ניימאר
ניימאר | FRANCK FIFE / Contributor

הכוכב הפצוע של פריז סן ז'רמן ממשיך לככב, אבל בעיקר במדורי הרכילות. הפעם, תיעוד שלו ושל זוגתו הופץ במולדתו, שם סיפרו מדוע הכדורגלן שומר על מערכת היחסים בפרופיל נמוך. לירון שרון עם הפרטים

ינואר וקר בחוץ, אבל המדור שלנו עולה באש, כי ניימאר והחברה ברונה ביאנקרדי בתמונה זוגית חדשה ונדירה. רק אתמול סיפרנו לכם על מסיבת הסילבסטר החשאית שאירגן באחוזה שלו בסאו פאולו והנה סוף סוף נמצא תיעוד זוגי של השניים מקבלים את שנת 2022 ביחד. לפי התקשורת בברזיל, התמונה דלפה לרשת, כך שהכדורגלן ומשפיענית הרשת עדיין ממתינים עם ההכרזה.

אחרי שראינו את תמונות הפפראצי של ניימאר וברונה מבלים בחיק המשפחה, ידענו שזה עניין של זמן עד שנקבל תמונת אוהבים של הזוג הכי מעניין בברזיל, ובכלל בעולם הכדורגל. מדוע הם לא משתפים ומותחים ככה את קהל המעריצים שתיכף מורט שיערות? לאחר שהתמונה החדשה שיגעה את המדינה, בברזיל טוענים שניימאר שומר על הזוגיות שלו מכל משמר, אחרי שבשלוש השנים האחרונות הדביקו לו לפחות עשרה רומנים ועכשיו כשזה אמיתי, הוא לא רוצה לעשות שום דבר שחלילה יפגע בסיפור האהבה שניצת לפני ארבעה חודשים על היאכטה עם מסי ואנטונלה. 

ניימאר והחברה. התמונה שדלפה
ניימאר והחברה. התמונה שדלפה | מסך

למי מכם שלא יודע מי היא היפייפיה החדשה בחייו של הכדורגלן, ביאנקרדי בת 27, למדה אופנה באוניברסיטת מורמבי אנהמבי בסאו פאולו ומנהלת שיווק ומסחר אלקטרוני של מותג הביגוד לונג איילנד במשך יותר משמונה שנים. יש לה כמעט חצי מיליון עוקבים שזה כמובן כלום לעומת החצי השני המגה מפורסם שלה שמתפאר בקהל עוקבים של 167 מיליון איש, אבל חכו לרגע שזה יהיה רשמי ביניהם, החשבון שלה יזנק!

דבר אחד נותר לא ברור – למרות שהוא כבר רווק מאוד מבוקש בשלוש השנים האחרונות, עדיין בחיפוש מהיר בגוגל, אם תכתבו החברה של ניימאר, השם שיעלה הוא של האקסית, ברונה מרקוזין, וזה חברים כבר ממש אולד ניוז. מרוזין אאוט, ביאנקרדי אין! המדור כולו תקווה שאשת הכדורגלן תפתיע בגדול בדיוק בעוד כחודש, כשניימאר יחגוג 30. 

אופס!
אופס! | מסך
ניימאר והחברה
ניימאר והחברה | מסך, אינסטגרם

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי