"מיליארדרים לא חיים ככה": המתנה המטורפת שרכש אוהד בוזגלו

אוהד בוזגלו
אוהד בוזגלו | אוהד קב

האח הבכור למשפחה המלכותית של הכדורגל הישראלי חגג יום הולדת 40 וסידר לעצמו פינוק שישאיר אתכם בפה פעור: "חיים פעם אחת וצריך לעוף על החיים, כל רגע בפול ווליום"

(גודל טקסט)

תגידו הרבה מזל טוב לשורד ולמאמן הכדורגל אוהד בוזגלו, שחגג אתמול (ראשון) את יום ההולדת ה-40 שלו ופתח עשור חדש. וכמו שאתם מכירים את האח הבכור למשפחה המלכותית של הכדורגל הישראלי, הוא דאג לעצמו למתנת יום הולדת מושלמת: רכב טסלה חשמלי יוקרתי. בוזגלו, שדיבר לא פעם על המצב הכלכלי הקשה אליו נקלע בעבר, רכש לעצמו בדיוק את המתנה שחלם עליה, טסלה model 3 לבנה ונוצצת שמחירה נע בין 170-220 אלף שקלים. כיאה למעמד ולאלפי העוקבים באינסטגרם, מאמן עירוני עמישב פתח תקוה קיבל הנחת סלב.

כוכב הישרדות VIP סיכם ארבעה עשורים בפוסט שכתב: "וואו אני בן 40 היום. יש משהו מבוגר במספר הזה. תמיד הייתי בוגר לגילי מצד אחד, וילד נצחי מצד שני, וזה הופך את חיי לסוערים ומלאים. גיל זה רק מספר ולא קלישאה, גיל לא מאפיין, מה שמאפיין אותך זה הגישה וההתנהלות, מה שתשדר לבפנים ולבחוץ – זה מי שאתה. אני לא עשיר ואפילו לא אמיד, אבל אני חי כמו שמיליארדרים לא חיים".

עוד הוסיף בוזגלו: "כל שניה בחיים האלה אני עושה מה שאני אוהב. מאוהב בילדים שלי, אוהב את המשפחה שלי, אוהב את הקרובים אליי, אוהב את החיים שלי, אוהב את מי שאני וגם את הדמות שלי והכי חשוב אוהב את החיים. חיים פעם אחת וצריך לעוף על החיים, כל רגע בפול ווליום, להגשים, לעשות ולממש. אני לא מבזבז את הזמן היקר של החיים בחששות/התלבטויות/ חישובים/ חשבונות. אני משיג את מה שאני רוצה בגלל גישה נכונה לחיים ולא בגלל כסף, רציתי טסלה חדשה… וואו איזה רכב וואו. התחדשתי". את הערב סיים אתמול בוזגלו עם עוגה בפרצוף, לאחר ערב מפנק שאירגנו לו החברים הקרובים. שיהיה במזל!

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי