האישה הכי קרובה לניימאר חשפה: הוא ממש לא מי שאתם חושבים

קרולינה דנטס
קרולינה דנטס | מסך, אינסטגרם

בריאיון נרחב לתקשורת הברזילאית, אם בנו של כוכב פריז סן ז'רמן סיפרה על מערכת היחסים המיוחדת שלה ושל החלוץ, השמועות הרבות לגבי אופיו והבהירה: "התהילה לא מזיזה לו, אני גאה בו על מי שהוא"

(גודל טקסט)

רגע לפני שהוא מחליף קידומת ונכנס למועדון ה-30, העיסוק בחיי האהבה של ניימאר לא פוסק, בעיקר מאז שדווח שהוא וכוכבת הרשת הברזילאית, ברונה ביאנקרדי, נמצאים בזוגיות. הבוקר (חמישי) פורסם בברזיל ריאיון עם קרולינה דנטס, אם בנו, שדיברה על האבא המפורסם של הילד שלה וחשפה לא מעט דברים מעניינים. "יניימאר מתמודד עם שמועות ופרסומים שהוא אוהב לחגוג, להחליף נשים ולעשות בלאגן – זה לא נכון, הוא לא מה שאתם חושבים. הוא מפורסם ומבוקש בקרב המון נשים, אבל הוא אדם חכם, נדיב, עם לב זהב שתמיד יהיה שם בשבילך. המשפחה שלו היא הכל עבורו", כך סיפרה משפיענית הרשת והאקסית של כוכב פריז סן ז'רמן.

קרולינה וניימאר הכירו לפני 12 שנה, כשהוא היה בן 18 והיא 17. בהתחלה היא בכלל לא רצתה לצאת איתו אבל הסכימה לאחר שהתעקש. הם יצאו והתאהבו ותוך מספר חודשים קרול נכנסה להריון וניימאר נלחץ. הם לא התכוונו לילד ובטח שלא דיברו על חתונה, אך לבסוף החליטו להשאיר את הילד והברזילאי סיפר שזה "הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים". כיום, דיווד כבר בן עשר ואמא שלו קרולינה, התחתנה עם האומן ויני מרטינס, ממנו יש לה ילד נוסף והם חיים ברזיל. ועדיין, הקשר עם האקס המפורסם נשאר מצויין ואפילו מעורר קנאה מהצד. 

"הוא אבא מדהים לדויד לוקה ואנחנו כבר עשור לא ביחד אבל שומרים על קשר טוב וחם והוא לנצח המשפחה שלי", שיתפה קרול והוסיפה עוד על הקשר המיוחד שהתחזק עם השנים: "אנחנו כולנו חברים טובים, אני וניימאר, וגם כמובן בעלי ויני, שמדבר איתו אפילו יותר ממני. ניימאר לא שוכח כלום. את ימי ההולדת של כולנו, כל תאריך חשוב שיש, אפילו ביום הנישואים שלנו הוא שולח לנו פרחים ואני מחכה כבר לראות אותו מתמסד ומביא לדיוויד עוד אחים ואחיות. הילד שלנו מעריץ אותו, ואני גאה בו על מי שהוא ומה שהוא הפך להיות. התהילה לא מזיזה לו. הוא נשאר בדיוק אותו בחור שהכרתי בגיל 17", ריגשה קרולינה.

בחג ליל הקדושים האחרון, קרולינה ובעלה ויני ביקרו בפריז ויצאו למסיבה עם ניימאר וברונה שלו והתמונות המשותפות שרפו את הרשת. כשנשאלה בריאיון לגבי מערכת היחסים החדשה של ניימאר עם ברונה, לא התרגשה והשיבה: "אני לא כאן כדי לדבר על חיי האהבה של ניימאר. זה שלו. אם הוא ירצה לחשוף, הוא יעשה את זה. אנחנו תומכים בו ומאחוריו בכל החלטה שייקח. ברור שאני רוצה לראות אותו מקים משפחה ומביא עוד ילדים".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי