כדורגלן מליגת העל ישתתף בעונה החדשה של "האח הגדול"?

האח הגדול
האח הגדול | יח"צ

למדור נודע כי שחקן בן 21 עשוי להיות אחד המשתתפים, אך ספק אם קבוצתו תאשר את היעדרותו. "זה יכול להיות כל אחד", נמסר מההפקה

(גודל טקסט)

העונה החדשה של האח הגדול מתקרבת בצעדי ענק ואיתה גם חרושת השמועות הקבועה לגבי זהות המשתתפים. ברשת 13 הכריזו ממש לאחרונה על תאריך השקת העונה החדשה של הבית הכי מפורסם בישראל – יום שלישי, 7 ביוני, בשעה 21:15. ההודעה הרשמית נמסרה אל מול עשרות אלפי צופי ההופעה של "מארון 5" בישראל, כשמסכי הבמה נצבעו "האח הגדול" ומצלמות המתחם ניסו לאתר את הדייר הבא שאולי יכנס מתוך הקהל להשתתף בתוכנית הריאליטי המדוברת.

עם הכרזת התאריך, הפקת התוכנית חשפה לראשונה אי פעם, עוד לפני כניסתו לבית המפורסם במדינה, פרטים על אחד הדיירים: א, בן 21, גר בתל אביב, מזל סרטן. למדור נודע כי שחקן בן 21 מליגת העל בכדורגל עשוי להיות אותו מתמודד שייקח חלק בתוכנית הפופולרית שמתחילה בדיוק בסיומה של העונה הנוכחית. אם כן, זו תהיה הפעם הראשונה ששחקן פעיל משתתף בתוכנית ריאליטי ולמרות השמועות הרבות שהגיעו למדור, ממש לא בטוח שהמועדון שלו יאשר את זה.

מהפקת האח הגדול נמסר: "לאור השמועות הרבות על זהות הדיירים האנונימיים שייכנסו בעונה הקרובה, ההחלטה על רשימת הדיירים הסופית תתקבל רק בסמוך לכניסתם לבית. עד אז – זה יכול להיות כל אחד".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי