לא רק נשות הכדורגלנים: ספורטאי ענק הצטלם בתחתונים

פיטר פלצ'יק | אור דנון

רונאלדו ובקהאם לא לבד. אחרי אליפות אירופה, הג'ודוקא הצטלם לראשונה לקמפיין הלבשה תחתונה של דלתא עם "מזכרת" מעט כואבת מאליפות אירופה, אותה ניסו לטשטש: "לומד מהטעויות, חשוב להרים את הראש"

(גודל טקסט)

נטע אלחמיסטר, מישל גרציג, קורל סימנוביץ', ומעבר לים גם אירינה שייק, ג'ורג'ינה רודריגס, וונדה איקרדי ועוד רבות וטובות עושות קריירה וארגזים של כסף בזכות הגוף החטוב שלהן בביקיני, והנה הגיע תורם גם של הגברים! אחרי כריסטיאנו רונאלדו ודיוויד בקהאם שכבר שנים מציגים את הגופות שלהם בתחתונים, הגיע תורו של המדליסט האולימפי, פיטר פלצ'יק, להסיר את החלוק הלבן ולהצטלם לראשונה בהלבשה תחתונה לקמפיין דלתא עם מאצ'תונים D-POUCH.

הג'ודוקא הישראלי, אלוף אירופה 2020 וזוכה מדליית ארד טוקיו 2020 עם הנבחרת הקבוצתית של ישראל הגיע לסט הצילומים אתמול (שלישי) עם "מזכרת" מעט כואבת בפניו מאליפות אירופה, אותה ניסה להסתיר המאפר על סט הצילומים. פלצ'יק סיפר כי אשתו דניאל מאד פרגנה לו להיות דוגמן להלבשה תחתונה, אבל הוא רק לא ממש בטוח מה יהיה לאחר שהתמונות ייצאו.

הספורטאי בן ה-30 הרגיש מאד נינוח לחשוף את הריבועים בבטן על הסט ולדבריו מדובר בעוד הגשמת חלום שהוא יכול לסמן עליו וי. למרות שלא חזר עם מדליה מאליפות אירופה 2022, שיתף פלצ'יק שהוא "לומד מטעויות ועובד קשה להיות עם הפנים קדימה. הכי חשוב לא להרים ידיים ובעיקר להרים את הראש". מהיום לא רק ג'ודוקא, אלא גם הפרזנטור של תחתוני דלתא לגברים. הולך להיות חם בקיץ הקרוב.

פיטר פלצ'יק | אור דנון
פיטר פלצ'יק | אור דנון
פיטר פלצ'יק | רפי דלויה

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי