הפתעה גדולה: איציק זוהר וארוסתו פירקו את החבילה‎‎

איציק זוהר | אור גפן

אחרי שכרע ברך וריגש את הצופים במהלך השתתפותם בריאליטי "זוג מנצח", כדורגלן העבר והאיטלקיה לאורה לנטינו החליטו להיפרד. היא מחקה את כל התמונות המשותפות מהאינסטגרם, עזבה את הדירה וטסה למשפחה

(גודל טקסט)

הפעם האחרונה שסיפרנו לכם על כדורגלן העבר איציק זוהר הייתה בקיץ שעבר, כשהוא ובת הזוג שלו לאורה לנטינו כיכבו בתוכנית הריאליטי של רשת 13, "זוג מנצח", הגיעו כמעט עד הסוף והיו לאחד הזוגות האהובים בעונה. הבוקר (רביעי) בשורות עצובות הגיעו לאוזניהם של המעריצים, לאחר שבאתר TMI חשפו כי כוכב הכדורגל בדימוס והאיטלקיה שלו, שהתארסו בשנה האחרונה, החליטו לפרק את החבילה ולהיפרד. עוד כשהגיע זוהר בגפו בסוף השבוע האחרון ליום הולדתה של מלכת היופי במיל' רוית אסף, הוא סיפר שלאורה "כבר תקופה אצל ההורים, לא הייתה כאן ביום העצמאות וגם לא בפסח".

אחרי חמש שנות זוגיות יציבה ופוטוגנית למדי, והצעת נישואים מפוארת, מסתבר שבשבועות האחרונים היחסים בין בני "הזוג המנצח" עלו על שרטון, ובהחלטה משותפת בחרו השניים להיפרד ולבטל את האירוסים, כאמור. לאורה הסירה מחשבון האינסטגרם שלה 0את כל התמונות המשותפות שלהם מהשנה האחרונה, עזבה את דירתם המשותפת וטסה בחזרה למשפחתה באיטליה, אחרי הרבה זמן שלא ביקרה שם. לאורה ואיציק ניהלו מערכת יחסים עם פער גילאים גדול – 23 שנים מפרידות ביניהם. היא בת 26 והוא בן 49.

במהלך השתתפותם בריאליטי, כרע זוהר ברך וביקש את ידה של לאורה וריגש את הצופים. היא נענתה בחיוב והחלה בהליך גיור לקראת החתונה, אלא שהקורונה שיבשה את התוכניות והם החליטו לדחות אותה עד שהמגפה תחלוף ומשפחתה של לאורה תוכל להגיע לישראל. המדור עצוב לשמוע שחתונה בגזרתם כנראה כבר לא תקרה.

כזכור במהלך שידורה של התוכנית חשף זוהר בפני המצלמות ובפני לאורה וידוי מפתיע, על כך שניהל רומן סודי עם הזמרת איגי וקסמן שהשתתפה אף היא בריאליטי באותה עונה, ואילו האיטלקיה התעצבנה בעקבות החשיפה המפתיעה והגיבה: "אולי תמשיך עם איגי".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי