אשתו לשעבר של הקפטן האגדי נטשה אותו לטובת שחקן מפורסם

אנדריאה ססמה
אנדריאה ססמה | מסך, אינסטגרם

אחרי הפרידה הדיסקרטית, מתברר כי אם ילדיו של הכדורגלן "לא מסוגלת להוריד את הידיים" מבן הזוג החדש שלה והאוהדים זועמים. לירון שרון עם הפרטים המלאים

(גודל טקסט)

נראה שאף פעם לא משעמם בספרד. הפעם על הפרק: דוגמנית מקומית שהחליטה לנטוש את החיים כאשת כדורגלן ואחראית ל"שערורייה" מקומית שפורסמה באתרי הרכילות לאחרונה. המגזין 'Lecturas' חשף כי משפיענית הרשת אנדריאה ססמה (28), אשתו לשעבר של שחקן הכדורגל איקר מוניאין, יוצאת עם שחקן הקולנוע הכי מפורסם בארצם, מיגל אנחל סילבסטר (40). 

הגרושה של קפטן אתלטיק בילבאו נתפסה עם בן הזוג החדש שלה, שמבוגר ממנה ב-12 שנים, ממש בלב מדריד – ונראה שהם לא הצליחו להוריד את הידיים אחד מהשנייה. "הם מאד נרגשים מהאהבה שלהם אחד כלפיי השנייה", סיפר מקורב לזוג למגזין. לאנדריאה ומוניאין בן ובת בני 7 ו-3 וחצי, וזו הפעם הראשונה שהיא חושפת זוגיות מאז מערכת היחסים שלה ושל הכדורגלן עלתה על שרטון והם החליטו לפרק את החבילה. 

הפרידה שלהם הייתה מאד דיסקרטית ולא פורסמו עליה פרטים נוספים מעבר לעובדה שהתמונה הזוגית האחרונה שלהם צולמה לפני שנה וחצי. האקסים עדיין עוקבים אחד אחרי השנייה ברשתות החברתיות, דבר שגרם לאוהדי בילבאו להרים גבה מאחר ולא אהבו את העובדה שהפגינה אהבה עם בן הזוג החדש והמפורסם ברחובות העיר בעוד שהכדורגלן עדיין לא הצהיר על זוגיות חדשה. "מוניאין, אתה זהב! תמצא מישהי אחרת", "מפרקת משפחות", "היא לא שווה אותך", "לקחה את הכסף וברחה", הן חלק מהתגובות של האוהדים המושבעים על פרסום הידיעה שהסעירה את אוהדי הכדורגל בספרד. 

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי