הכדורגלן התגרש מאשתו והחל לצאת עם אחת הנשים היפות בעולם

ג'סיקה גויקוצ'ה
ג'סיקה גויקוצ'ה | מסך, אינסטגרם

כחצי שנה לאחר הפרידה המפתיעה מאם ילדיו, אקס ברצלונה שנחשב לאחד הרווקים הכי מבוקשים במדינה נצפה יוצא ממועדון לילה עם לא אחרת מאשר ג'סיקה גויקוצ'ה. לירון שרון עם הפרטים המלאים

(גודל טקסט)

לפני כחצי שנה סיפרנו לכם שאקס ברצלונה מארק בארטרה ואשתו העיתונאית מליסה חימנס התגרשו שאחרי שמונה שנות זוגיות ושלושה ילדים משותפים, בצעד שהפתיע את הסובבים אותם. ספרד כולה הוכתה בתדהמה כשנחשפה הפרידה של החברים הכי טובים של סרג'י רוברטו וקורל סימנוביץ', וכעת נראה שהבלם כבר לחלוטין המשיך הלאה בחייו. 

לפי מגזין הרכילות Socialité, בארטרה נתפס וצא ממועדון לילה במרכז ברצלונה באזור השעה 02:00, כשהוא מלווה באחת המשפיעניות הכי פופולריות בספרד, ג'סיקה גויקוצ'ה, שהיא דוגמנית ואשת עסקים בעלת מותג האופנה GOI עם כמעט שני מיליון עוקבים באינסטגרם. בסוף השבוע האחרון, נצפתה הספרדייה עוזבת את המועדון המדובר יד ביד עם הבועט לאחר לילה בו נהנו שניהם עם עוד כמה חברים משותפים. 

"בשבת לפנות בוקר ראיתי אותם יחד והם נראו מלאי חיבה אחד כלפי השנייה", סיפר צלם הפפראצי ג'ורדי מרטי לצהובון. "הם היו במועדון שעה וחצי או שעתיים והוא היה מאוד נחמד אליה. הם נתפסו עוזבים את המקום יחד כדי להמשיך את המסיבה במקום אחר

לפני כחודשיים התראיין הבלם וסיפר על חיי הרווקות: "כן, זה נכון. אני לא עם אף אחת, אני לא רוצה חברות מזויפות". מאז הפרידה מאשתו שמו של השחקן, שנחשב לאחד הרווקים המבוקשים במדינה, נקשר עם עוד מספר נשים, אך בספרד בטוחים שכעת הכדורגלן החל לצאת עם הכוכבת.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי