לפני המעבר: הצעד המפתיע של אלי וירדן דסה

אלי דסה, ירדן דסה
אלי דסה, ירדן דסה | מסך, אינסטגרם

בזמן שלא מעט אנשים ממתינים למוצא פיו של המגן, שמועמד לחתום במספר קבוצות כולל מכבי תל אביב, הוא ואשתו בחרו להעביר את סוף השבוע בדרך מיוחדת. לירון שרון עם הפרטים המלאים מאמסטרדם

(גודל טקסט)

בזמן שעתידו המקצועי של אלי דסה מעורר לא מעט עניין והוא מועמד להצטרף למכבי תל אביב, ורדר ברמן ושתי קבוצות לא ידועות מארצות הברית, מגן נבחרת ישראל שסיים את חוזהו בוויטסה ארנהיים בחר להעביר את סוף השבוע האחרון בצורה מיוחדת ועוצמתית לצד אשתו הטרייה, ירדן.

השניים נמצאים באמסטרדם, שם מתאמן הליגיונר ושומר על כשירות עד שיוחלט מה היעד הבא. בינתיים, את השבת האחרונה החליט הזוג הישראלי לשמור. בצאת השבת ירדן שיתפה סטורי בפני אלפי העוקבים וכתבה: "צאת שבת כאן. כמה כיף לפעמים להתנתק ל-25 שעות. שיהיה שבוע טוב". אלי וירדן עושים השתדלות לשמור על המסורת עד כמה שאפשר ונהנו מהשקט ומהשלווה שהעניקה להם השבת, על אחת כמה וכמה בעידן הרשתות החברתיות כשכולנו מחוברים לנייד בוורידים. 

אלי וירדן הם כמובן לא הראשונים שמצהירים על התקרבות לדת ועושים השתדלות לשמור את המסורת היהודית. איתי שכטר מרבה לשתף בביקוריו בבית הכנסת וגם מירן בוזגלו סיפרה לאלפי עוקביה שהיא כבר מספר חודשים מתנתקת מהנייד בכל שבת מחדש. כזכור, דסה ואהובתו התחתנו לפני כמעט חודשיים, בסוף חודש מאי האחרון בחתונת כדורגל ענקית באולמי ה"קאי" אליה הגיע מספר עצום של כדורגלני ליגת העל ונשותיהם. בן ה-29 הגיע להולנד ב-2019 ממכבי תל אביב, כשזו הייתה שמחה לראות אותו חוזר לשורותיה הקיץ. אז האם יחזור לשתף פעולה עם חברו הטוב ערן זהבי? ימים יגידו.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי