המפגש שריגש את איתי שכטר: "אני לא מעריץ אף אחד חוץ ממנו"

"אליניב ראה בעיניים שלי כמה רציתי להיכנס". שכטר | דני מרון

לאחר שצפה בפ.ס.ז' בבלומפילד, חלוץ הפועל באר שבע העלה סרטון לצד אבנר נתניהו והבהיר מה הוא חושב על ראש הממשלה לשעבר. חטואל הצטרף: "הבן של המלך". לירון שרון עם הפרטים ממפגש הפסגה

(גודל טקסט)

בלומפילד התמלא אתמול (ראשון) ב-30 אלף אוהדים נלהבים שזכו לצפות במסי, ניימאר וראמוס זוכים יחד עם פ.ס.ז' בסופר קאפ הצרפתי. בין הנוכחים איתרנו לא מעט כדורגלנים מפורסמים, ביניהם איתי שכטר שהגיע עם בנו ליאב לצפות בכוכבים. מי שגנב את ההצגה מחוץ לכר הדשא היה ללא ספק ראש האופוזיציה ויו"ר מפלגת הליכוד, בינימין נתניהו, שהגיע לצפות גם הוא במשחק, מלווה באשתו שרה וסחף אחריו את המון התומכים שלו שקראו לו "לחזור לשלטון במהרה". 

איתי שכטר, אבנר נתניהו
איתי שכטר, אבנר נתניהו | מסך, אינסטגרם
אבנר נתניהו, רותם חטואל
אבנר נתניהו, רותם חטואל | מסך, אינסטגרם

לאחר ההתמודדות, שכטר וחבריו עידן ורד ורותם חטואל, ישבו עם לא אחר מאשר בנו של ראש הממשלה לשעבר, אבנר נתניהו. בן ה-27 ישב לצידו של כוכבה של הפועל באר שבע שלא הסתיר אף פעם את התמיכה והאהדה שלו בנתניהו. שכטר החזיק את ידו של נתניהו ג'וניור ואמר לו: "אבא שלך – אני מעריץ שלו. אתה יודע שאני לא מעריץ של אף אחד? רק של אבא שלך ושל עידן ורד", כפי ששיתף בסרטון וידאו בסטורי בחשבון האינסטגרם שלו. גם חברו לקבוצה של שכטר, רותם חטואל, לא יכול היה להישאר אדיש לסיטואציה ופירסם תמונה עם אבנר וכתב "הבן של המלך". 

אבנר נתניהו מזוהה כאוהד של בית"ר ירושלים, בדומה לאביו, והיה בין אלו שניסו לסייע למועדון שמנסה לשרוד ונמצא בעיצומה של תקופה מורכבת. מעבר לקשר הקרוב שיש לו עם הכדורגלנים ולאהבה שלו למשחק, לנתניהו הצעיר קשר ישיר לעולם הספורט דווקא בפן האישי. בת הזוג שלו בחודשים האחרונים, עמית ירדני היא מטפסת מנוסה שהשתתפה ב'נינג'ה ישראל' וכיכבה לא מעט על המסך. בת הזוג של נתניהו כפי שנחשף לפני פחות משלושה חודשים, למדה בבית ספר "הכפר הירוק" ושירתה בצבא ביחידה טכנולוגית במודיעין. בשנה שעברה סיימה לימודי תואר ראשון במדעי המחשב ב"בינתחומי הרצליה" ואף הייתה קפטנית נבחרת הטיפוס של האוניברסיטה. 

ביבי נתניהו
ביבי נתניהו | מסך, אינסטגרם
ערן זהבי, עומר אדם, איתי שכטר, רותם חטואל
ערן זהבי, עומר אדם, איתי שכטר, רותם חטואל | מסך, אינסטגרם

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי