הפועל כפר סבא עלתה לרבע הגמר עם ניצחון הירואי על דוקלה ליברץ

הפועל כפר סבא כדורעף
הפועל כפר סבא כדורעף | CEV

השחקניות של חן הימלפרב מחקו פיגור של 3:0 מהמשחק הראשון, ניצחו במערכת זהב ורשמו עלייה מדהימה לשלב רבע גמר גביע האתגר האירופי, כפי שעשתה גם קבוצת הגברים של המועדון. היריבה בשלב הבא: וולרו לה קנה הצרפתי

קבוצת הנשים של הפועל כפר סבא העפילה הערב בצורה הירואית לרבע גמר גביע האתגר, אחרי שניצחה באולם איינשטיין את דוקלה ליברץ הצ'כית 1:3 (25:18, 13:25, 22:25, 24:26), גברה עליה במערכת זהב 12:15, והצליחה להפוך הפסד 3:0 מהמפגש הראשון בין השתיים לעלייה לשלב הבא.

המארחת הפסידה במערכה הראשונה, אך הגיבה בניצחון מוחץ בשניה. היא ניצחה גם את שתי המערכות הבאות ובכך השתוותה לליברץ בסיכום שני המשחקים (ניצחון 0:3 וניצחון 1:3 שווים שניהם שלוש נקודות בחשבון הכללי במשחקי הבית-חוץ). במערכת הזהב התעלתה הקבוצה של חן הימלפרב והשיגה ניצחון שייזכר זמן רב.

אניה ויליקי כיכבה בשורות כפר סבא עם 26 נקודות, והצטרפו אליה גלית דבש (13) וקטרינה יובאנוביץ' (12) לתצוגה נפלאה. מרסלה קוראה הברזילאית הוסיפה 8 נקודות.

המאמן חן הימלפרב אמר לאחר המשחק: "עשינו הישג יפה ואני גאה בשחקניות על האופי ורוח הלחימה לאורך כל המשחק. אנחנו גאים לייצג את העיר כפר סבא באירופה. המשוכה הבאה תהיה גבוהה ומאתגרת, ניקח יום חופש, ומיום שישי נתחיל להתכונן לרבע גמר הגביע נגד קריית אתא".


שחקניות הפועל כפר סבא חוגגות את הניצחון. (CEV)

היריבה הבאה של כפר סבא תהיה וולרו לה קנה הצרפתית, שניצחה פעמיים את סטארה זאגורה הבולגרית בשמינית הגמר.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי